1. Anasayfa
  2. Spokane Uçak Bileti

Spokane Uçak Bileti

Spokane Uçak Biletini ucuza satın almak için tüm havayollarında Spokane Uçak Bileti fiyatlarını karşılaştır.

04 Aralık 2021 18:19

Spokane’a birçok havayolu şirketi Türkiye üzerinden uçmaktadır. Spokane’a en sık giden havayolu şirketleri olarak Türk Hava Yolları, Delta Air Lines, United Airlines, Lufthansa ve Alaska Airlines şirketlerini söyleyebiliriz. En çok yolcu İstanbul üzerinden gitmekte olup bu istikamette en çok sefer düzenleyen havayolu firmaları Türk Hava Yolları ve Delta Air Lines olmaktadır. En düşük ücretli tek yön bilet İstanbul – Spokane arası uçuşlarda 3 aylık dönem içerisinde 4.300 TL olarak bulunabilmektedir.

İstediğin Bilgiye Tıklayarak Ulaşabilirsin

  1. Spokane’da Ne Zaman Gidilir? - Hava Durumu - İklim
  2. Spokane Hakkında
  3. Spokane Ne Yenir?
  4. Spokane Nerede Yenir
  5. Spokane Gezilecek Yerler
  6. Spokane Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları
  7. Spokane'da Alışveriş - Ne Alınır?
  8. Şehirde Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler
  9. Spokane Otel Tavsiye

Spokane’daki Havalimanları Hakkında Bilgiler

Spokane’de 2 tane havaalanı bulunmaktadır. Bir havaalanı askeri personel tarafından kullanılmaktadır.

Spokane Intl Havalimanı

Spokane International Airport olarak geçen bu havalimanı şehir merkezine yaklaşık olarak 9 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Havalimanından şehir merkezine taksiyle ulaşımınız mümkündür. Aynı zamanda bütçenize uygun bir araç kiralayarak konforlu bir şekilde yolculuk etmeyi de tercih edebilirsiniz.


Spokane Felts Field Havalimanı

Spokane Felts Field Airport olarak adlandırılan bu havalimanı şehir merkezine yaklaşık uzaklığı 8 kilometredir. Yine şehir merkezine ulaşmak için taksi ya da araç kiralama seçeneklerinden birini seçerek kolayca şehir merkezine ulaşabilirsiniz.

Spokane'da Dikkat Edilmesi Gerekenler - Önemli Bilgiler - Püf Noktalar

Özellikle de havaalanından şehir merkezine geçerken taksi konusunda gideceğiniz yeri ve ücreti sormayı ihmal etmeyin, gittiğiniz yerde yüksek ücretlerle karşılaşıp sorun yaşamayın. İklimi her ne kadar sıcak gibi dursa da soğuğu gerçekten içinizde hissettirebilir. Bu nedenle yanınıza her daim kalın şeyler almayı unutmayın. Uçak biletinizi önceden alırsanız daha ekonomik olabilir. Aynı şekilde otelinize önceden rezervasyon yaptırmak işlerinizi kolaylaştırabilir.

Valencia

Gidiş tarihi seçiniz

Dönüş tarihi seçiniz