1. Anasayfa
 2. Keşfet
 3. Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları
 4. Şanlıurfa Uçak Bileti

Şanlıurfa Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları

02 Şubat 2021 23:52
 1. Antik Kafe
 2. Life Point
 3. Big Nobel
 4. Gülizar Konukevi
 5. Cevahir Han
 6. Hanehan Butik Otel ve Sıra Geceleri
 7. Şehrazat Konağı
 8. Altın Kupa
 9. Pippo Lounge
 10. Nostalji Türkü Bar

1. Antik Kafe

Atatürk Mahallesi'nde hizmet veren Antik Kafe, burada dinleyebileceğiniz zevkle seçilmiş müzikleri ve bunun yanında belirli zamanlarda yapılan canlı müzik eğlenceleri ile oldukça seviliyor. İlgili ve güler yüzlü bir personel ekibine sahip olan Antik Kafe, Şanlıurfa'nın en kaliteli ve nezih eğlence mekanları arasında yer alıyor. Alkollü ve alkolsüz içecekler tüketebileceğiniz Antik Kafe, geniş menüsü ile ziyaretçilerini bekliyor.

Antik Kafe

2. Life Point

Çankaya Mahallesi, Mehmet Hafız Bulvarı'nda yer alan Life Point, Karaköprü ilçesinde hizmet vermektedir. Şanlıurfa'da gece eğlenceleri için sıklıkla tercih edilen mekan, hem Şanlıurfa halkının, hem de buraya gelen ziyaretçilerin sevdiği ortak noktalardan. Lezzetin ve kalitenin bir arada bulunduğu Life Po

Life Point

3. Big Nobel

Canlı müziği ile ünlü olan Big Nobel, kafe ve bar olarak misafirlerine kaliteli, hızlı ve güler yüzlü hizmet sunmaktadır. Geceleri arkadaşlarınızla veya ailenizle oturup güzel bir fincan menengiç kahvesi içmek veya lezzetli menüden bir şeyler atıştırmak için Big Nobel'i tercih edebilirsiniz. Big Nobel, Karakoyunlu Mahallesi, Karakoyunlu Caddesi'nde açık havada oturma imkanı da bulunan mekanıyla hizmet veriyor.

Big Nobel

4. Gülizar Konukevi

Şanlıurfa'ya gelmişken sıra gecesi eğlencesine katılmak olmaz diyorsanız, Gülizar Konukevi'ne gelebilirsiniz. Camikebir Mahallesi, Divanyolu Caddesi'nde bulunan Gülizar Konukevi, otantik iç mekan tasarımı ve içten, samimi işletmesi ile sıra gecelerinin vazgeçilmez adresidir. Fix menü ile hizmet veren Gülizar Konukevi'nin özel şark odasına rezervasyon yaptırabilirsiniz. Lezzetli yemeklerinin yanında birbirinden yetenekli sanatçılar eşliğinde geçen sıra gecelerini çok seveceksiniz.

Gülizar Konukevi

5. Cevahir Han

Şanlıurfa'da sıra gecesi için tercih edebileceğiniz Cevahir Han, Kadıoğlu Mahallesi, Vali Fuat Caddesi'nde yer almaktadır. Gece 11'e kadar hizmet veren Cevahir Han, geleneksel sıra gecelerinin en özelini, en eğlencelisini görebileceğiniz oldukça kaliteli bir mekan. Geçmişte kervanların uğrak noktası olan tarihi han, bugün büyüleyici atmosferi eşliğinde Şanlıurfa geleneklerini görmek isteyenlerin ziyaret ettiği nezih bir işletme olarak varlığını devam ettiriyor.

Cevahir Han

6. Hanehan Butik Otel ve Sıra Geceleri

Eyyübiye'de, Kurtuluş Mahallesi'nde yer alan Hanehan Butik Otel ve Sıra Gecesi, 600 yıllık tarihi bir binada, Şanlıurfa'nın geleneksel mimarisini görebileceğiniz bir otel ve aynı zamanda eğlence mekanıdır. Otelde konaklamasanız bile burada düzenlenen sıra gecesi eğlencelerine katılabilir, Şanlıurfa'nın geleneksel eğlencesini yine kültürel ve tarihi açıdan zengin bir ortamda tecrübe edebilirsiniz.

Hanehan Butik Otel ve Sıra Geceleri

7. Şehrazat Konağı

Şanlıurfa'nın tarihi konaklarından olan Şehrazat Konağı, hem konaklayabileceğiniz, hem de geceleri sıra gecesi gibi aktiviteler ile eğlenebileceğiniz bir yer. Kadıoğlu Mahallesi, Vali Fuat Caddesi'nde hizmet veren Şehrazat Konağı'nda, otelin bir misafiri olmasanız bile düzenlenen eğlencelere katılabilirsiniz. Yiyecekleri, içecekler ve tatlılarıyla mükemmel lezzetleri bir araya getiren işletme, geniş avlusu ile kalabalık gruplar için ideal.

Şehrazat Konağı

8. Altın Kupa

Şanlıurfa'da bira bahçesi olarak hizmet veren Altın Kupa, yaz akşamlarında açık havada, temiz hava eşliğinde bira içebileceğiniz nezih bir mekan. Burada belirli zamanlarda düzenlenen canlı müzikleri dinleyebilir, arkadaşlarınızla, sevgilinizle veya ailenizle sohbet edebilirsiniz. Çeşitli mezeleri ve alkollü/alkolsüz içecek menüsü ile Altın Kupa, Atatürk Mahallesi'nde misafirlerini güler yüzlü personeli ve kibar işletmesi ile ağırlıyor.

Altın Kupa

9. Pippo Lounge

Oldukça kibar ve samimi bir işletmeye sahip olan Pippo Lounge, Şanlıurfa'nın gem yerel halkı, hem de buraya gelen turistler tarafından sevilen bir mekan. Kahvaltıdan gece eğlencesine kadar günün her saati gelebileceğiniz Pippo Lounge, Haliliye'de ilgili personeli ile kapılarını misafirlerine açıyor. Bamyasuyu'nda bulunan mekan, özellikle kaliteli canlı müziği ile birçok kişiyi kendisine çekiyor.

Pippo Lounge

10. Nostalji Türkü Bar

Şanlıurfa'nın ünlü türkü barlarından olan Nostalji Türkü Bar, yetenekli sesleri bir araya getiriyor. Güzel mezeler ve içecekler eşliğinde, kaliteli bir mekanda türkü dinlemek ve Şanlıurfa kültürüne biraz daha aşina olmak için Nostalji Türkü Bar'ı tercih edebilirsiniz. Atatürk Bulvarı, Cebeci İş Hanı'nda yer alan Nostalji, Haliliye ilçesinin en sevilen gece eğlencesi mekanlarından birisi olarak görülüyor.

Nostalji Türkü Bar

hakkında daha fazla şey keşfet!

Şanlıurfa Festivaller | Fuarlar | Önemli Günler

Şanlıurfa Festivaller | Fuarlar | Önemli Günler

Kültürel birikimi ile dikkat çeken Şanlıurfa'da yıl içinde pek çok festival ve fuar düzenlenmektedir. Şanlıurfa gezinizi katılmayı istediğiniz festivale veya fuara, özel gün kutlamasına göre planlayabilir, Şanlıurfa'nın köklü tarihini daha iyi anlayabilirsiniz.

berilaslaner
3 Şubat 2021 Çarşamba
Şanlıurfa Otel Tavsiye

Şanlıurfa Otel Tavsiye

Şanlıurfa'da kalacağınız otel, seyahatinizin kalitesini belirleyebilir. Daha merkezi bir konumda konaklamayı seçerek gezilecek pek çok noktaya ulaşımınızı daha kolay yapabilirsiniz. Bunun yanında Harran gibi merkeze uzak bölgeleri de gezecekseniz, bir gece de ilçelerde yer alan otellerde kalmanız gerekebilir.

berilaslaner
3 Şubat 2021 Çarşamba
Şanlıurfa Gezilecek Yerler

Şanlıurfa Gezilecek Yerler

Mutfağıyla olduğu kadar oldukça eskiye dayanan tarihi ve bir çok kültürün birleşmesi ile oluşan kent mirası, bugün Şanlıurfa'yı gezilecek yerler açısından zengin bir konum haline getiriyor. 'Peygamberler Şehri' olarak bilinen Şanlıurfa'ya geldiğinizde gezebildiğiniz her yeri gezmeli, Şanlıurfa'nın büyüleyici atmosferine tanık olmalısınız.

berilaslaner
2 Şubat 2021 Salı
Şanlıurfa Nerede Yenir?

Şanlıurfa Nerede Yenir?

Yeme içme kültürünün zenginliği ile bilinen Şanlıurfa'da, geziniz sırasında gidebileceğiniz pek çok restoran ve kafe bulunuyor. Şanlıurfa'nın en kaliteli restoranlarına, kafelerine gidebilir, buranın meşhur lezzetlerinin en güzel örneklerini yerinde tadabilirsiniz.

berilaslaner
2 Şubat 2021 Salı
Şanlıurfa Ne Yenir?

Şanlıurfa Ne Yenir?

Ülkemizin en zengin mutfağa sahip yörelerinden olan Şanlıurfa, birbirinden güzel yiyecekleri, tatlıları ve içecekleriyle ününü tüm Türkiye'ye yaymış durumda. Gastronomi turu yapmayı düşünüyorsanız, tadına doyum olmayan lezzetleri ile Şanlıurfa'yı gezilecek yerler listenizde bir numaraya eklemelisiniz.

berilaslaner
2 Şubat 2021 Salı
Şanlıurfa Uçak Bileti