1. Anasayfa
  2. Keşfet
  3. Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları
  4. Salzburg Uçak Bileti

Salzburg Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları

28 Ocak 2021 19:35
  1. Immernet
  2. Half Moon
  3. Goldene Kugel
  4. City Alm

1. Immernet

Immernet, tarihi bir binanın içinde yer alan bu mekan, 25 yaş üstü misafirlerini en iyi şekilde ağırlamak için sizleri bekliyor. Avusturya şarabının ve çeşitli birçok biranın beğeninize sunulacağı bu mekandan memnun kalmadan ayrılmanız mümkün değil. Geçmiş ile günümüz atmosferinin birleştiği bu mekanda eğlenmek çok farklı olacak.

Immernet

2. Half Moon

Half Moon, oldukça renkli ve genellikle kalabalık olan bu mekan dans ve alkol kalitesi olarak tercih edilmesi gereken bir yer. Müzik kalitesi yüksek ve içeceklerin yanında servis edilen aperatifler her yerde bulamayacağınız cinsten.

Half Moon

3. Goldene Kugel

Goldene Kugel, oldukça farklı çeşit birayı bir arada bulabileceğiniz bir mekan olan Goldene Kugel hem öğrencilerin hem de turistlerin oldukça rağbet ettiği bir bar. Günün her saatinde gidilebilecek ve eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bu mekan iç dizaynı ile de müşterisini etkiliyor.

Goldene Kugel

4. City Alm

City Alm, hareketli bir gece yaşamak isterseniz, müzikleri ve lezzetli içecekleri ile sizi bekleyen bir mekan. Kalabalık olmasına rağmen müşteri kalitesi yüksek ve oldukça rahat dans edebileceğiniz geniş bir alana sahip. Her akşam gerçekleştirilen canlı müzik performansları da cabası. 

City Alm

Salzburg hakkında daha fazla şey keşfet!

Salzburg Otel Tavsiye

Salzburg Otel Tavsiye

Konaklamak için ideal mekanlar arıyorsanız;

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Salzburg Gezilecek Yerler

Salzburg Gezilecek Yerler

Uzun zamandır aklımda fakat bir türlü gidemiyorum diyorsanız şimdi tam zamanı. Ucuza uçak biletinizi alıp ya da rezervasyonunuzu yaptırıp Salzburg için hazırlığınıza başlayabilirsiniz. Tabii öncesinde gidince nereleri görmeliyiz bir göz atalım;

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Salzburg Ne Yenir?

Salzburg Ne Yenir?

Salzburg mutfağıyla da turistlerin gözdesi olan şehirlerden biridir. Aç kalmanın ve kilo almadan dönmenin mümkün olmadığı bu güzide şehrin mutfağının gözde yemekleri arasında;

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Salzburg Uçak Bileti