1. Anasayfa
  2. Palma de Mallorca Uçak Bileti

Palma de Mallorca Uçak Bileti

Palma Mallorca Uçak Biletini ucuza satın almak için tüm havayollarında Palma Mallorca Uçak Bileti fiyatlarını karşılaştır.

04 Aralık 2021 18:20

Palma de Mallorca’ya Türkiye’den direkt uçuş bulunmamaktadır. Palma de Mallorca’ya İzmir, İstanbul, Dalaman, Ankara ve Adana’dan bir aktarma yaparak ulaşabilirsiniz. Diğer şehirlerdeki havalimanlarından ise 2 aktarma yaparak ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Türkiye’den Palma de Mallorca’ya en kısa süren bir aktarmalı uçuş ise İzmir-Palma de Mallorca arası uçuştur. Palma de Mallorca’ya sık sefer düzenleyen hava yolları ise Corendon, Pegasus, Sun Express ve Laudamotion hava yollarıdır.

Palma de Mallorca varışlı uçak biletinizi sitemiz üzerinden eylül, kasım ve aralık aylarında daha ucuza alabilirsiniz.

İstediğin Bilgiye Tıklayarak Ulaşabilirsin

  1. Palma de Mallorca’ya Ne Zaman Gidilir? - Hava Durumu - İklim
  2. Palma de Mallorca Hakkında
  3. Palma Mallorca Ne Yenir?
  4. Palma Mallorca Nerede Yenir
  5. Palma Mallorca Gezilecek Yerler
  6. Palma Mallorca Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları
  7. Palma de Mallorca’da Alışveriş - Ne Alınır?
  8. Palma de Mallorca'da Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler
  9. Palma Mallorca Otel Tavsiye

Palma de Mallorca'daki Havalimanları Hakkında Bilgiler

Palma de Mallorca şehrine uluslararası güzergahta hizmet veren bir havalimanı vardır o da Palma de Mallorca Havalimanı’dır. Palma de Mallorca Havalimanı varışlı ucuz uçak biletlerini sitemizde bulabilirsiniz.

Palma de Mallorca Havalimanı

Palma de Mallorca Havalimanı, 1960 yılında inşa edilmiştir. Mayorka Adası’na hizmet veren en önemli havalimanıdır. İspanya’nın ise en büyük havalimanları sıralamasında üçüncü sırada yer almaktadır. Palma de Mallorca Havalimanı’na bu adı çok sonradan verilmiştir. Eski adı ise Son Sant Joan Havalimanı’dır. Palma de Mallorca Havalimanı şehir merkezine 8 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Havalimanından şehir merkezine ulaşım için ise üç ayrı seçenek vardır:

Otobüs ile havalimanından şehir merkezine ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Palma de Mallorca Havalimanı ile şehir merkezi arasında hizmet veren otobüs hattı Line 1 adlı otobüs hattıdır. Bu otobüsler 15 dakikada bir kalkmaktadır ve tek yön bilet ücreti 5 eurodur. Bu otobüsler Plaza de Espana’ya kadar gitmektedir. Havalimanından hareket eden diğer bir otobüs hattı ise line 21 adlı otobüs hattıdır. Bu otobüsler ise Palma Plajı’na gitmektedir ve havalimanından her yarım saatte bir kalkmaktadır.

Taksi ile şehir merkezine gitmeyi tercih edebilirsiniz. Gelen yolcu kapısı önünde 7/24 hizmet veren taksileri bulabilirsiniz. Taksi ile yolculuğunuz trafiğe de bağlı olarak yaklaşık 15-20 dakika sürecektir.

Araç kiralayarak da şehir merkezinin istediğiniz noktasına ulaşabilirsiniz. Hertz, Sixt ve Torrenova gibi havalimanı içerisinde bulunan araç kiralama ofislerinden aracınızı kiralayabilirsiniz. Araçla şehir merkezine en kısa yoldan gitmek istiyorsanız Ma-19 ve Ma-20 yolunu kullanabilirsiniz.

Palma de Mallorca’da Dikkat Edilmesi Gerekenler - Önemli Bilgiler - Püf Noktalar

Palma de Mallorca’da alışveriş yaparken esnaflara karşı daha dikkatli olmalısınız. Çünkü esnaflar turist olduğunu anladıkları kişilere sattıkları eşyayı daha pahalıya satmaktadırlar. Palma de Mallorca’ya ulaşım için daha hızlı bir yol olan uçakla ulaşımı tercih edebilirsiniz, uçak biletini daha hızlı bir şekilde almak isterseniz de online uçak bileti almayı tercih edebilirsiniz.

Valencia

Gidiş tarihi seçiniz

Dönüş tarihi seçiniz