1. Anasayfa
  2. Odessa Uçak Bileti

Odessa Uçak Bileti

Odesa Uçak Biletini ucuza satın almak için tüm havayollarında Odesa Uçak Bileti fiyatlarını karşılaştır.

04 Aralık 2021 18:20

Odessa’ya Türkiye’den direkt veya bir aktarmalı uçuş yaparak gidebilirsiniz. Odessa’ya İstanbul ve Antalya’dan direkt uçuş yaparak gidebilirsiniz. Diğer şehirlerden ise bir aktarmayla ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. İstanbul Odessa arası uçuş süresi ortalama 1 saat 30 dakika ve Antalya Odessa arası uçuş süresi ortalama 2 saat sürmektedir. Odessa’ya sıklıkla sefer düzenleyen hava yolları ise Aerosur Paraguay, Ukrayna Hava Yolları ve Türk Hava Yolları’dır.

Uçuşunuzu hemen gerçekleştirmeniz gerekiyorsa ve son dakikada ucuz uçak bileti arıyorsanız sitemizde bulabilirsiniz.

İstediğin Bilgiye Tıklayarak Ulaşabilirsin

  1. Odessa’ya Ne Zaman Gidilir? - Hava Durumu - İklim
  2. Odessa Hakkında
  3. Odesa Ne Yenir?
  4. Odesa Nerede Yenir
  5. Odesa Gezilecek Yerler
  6. Odesa Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları
  7. Odessa’da Alışveriş - Ne Alınır?
  8. Odessa'da Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler
  9. Odesa Otel Tavsiye

Odessa’daki Havalimanları Hakkında Bilgiler

Odessa’da uluslararası uçuş seferleri için kullanılan bir havalimanı vardır. Odessa Uluslararası Havalimanı varışlı uçak biletinizi sitemizden hemen alabilir, dilerseniz ileri bir tarih için rezervasyon da yapabilirsiniz.

Odessa Uluslararası Havalimanı

Odessa Uluslararası Havalimanı, köklü bir havalimanıdır. 1961 senesinden bu yana hem iç hem de dış hat seferleri için kullanılmaktadır. Uluslararası uçuşlar için Ukrayna’da en sık kullanılan havalimanlarından biridir. Odessa Uluslararası Havalimanı’nın Odessa’nın şehir merkezine uzaklığı ise yaklaşık 7 kilometredir. Odessa Uluslararası Havalimanından Odessa şehir merkezine ulaşım için ise şu dört vasıtadan birini kullanabilirsiniz:

Otobüs ile şehir merkezine ulaşımınızı daha ucuza getirebilirsiniz. Odessa Uluslararası Havalimanı ile Odessa şehir merkezi arası çalışan otobüs hattı 117 nolu otobüs hattıdır. Bu belediyeye ait otobüsler, 30 dakikada bir Odessa Havalimanı’ndan kalkmaktadır. Şehir merkezine otobüs ile yolculuğunuz ise yaklaşık 1 saat sürecektir.

Troleybüs ile de şehir merkezine hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Odessa Uluslararası Havalimanı’ndan Odessa şehir merkezine ulaşım için kullanacağınız troleybüs hattı 14 numaralı hattır. Troleybüsler Odessa Havalimanı’ndan 15 dakikada bir kalkmaktadır. 

Taksi ile şehir merkezine gitmeyi tercih ederek Odessa Havalimanı’ndan Odessa şehir merkezine daha rahat ulaşım sağlayabilirsiniz. Terminalin gelen yolcu çıkış kapısı önünde taksileri bulabilirsiniz. Taksi ile şehir merkezine yolculuğunuz trafiğe de bağlı olarak yaklaşık 20-25 dakika sürecektir.

Araç kiralamayı tercih ederek de şehir merkezine daha konforlu bir şekilde gidebilirsiniz. Havalimanı içerisinde bulunan Sixt, Budget ve Avis gibi araç kiralama ofislerinden aracınızı kiralayabilirsiniz. Odessa Uluslararası Havalimanı’ndan Odessa şehir merkezine giden en kestirme yol ise Melnytska Caddesi’dir.

Havalimanından şehir merkezine nasıl giderim telaşına düşmeden önce online uçak biletinizi sitemizden kolaylıkla alabilir ve uçak bileti alma telaşından kurtulabilirsiniz.

Odessa’da Dikkat Edilmesi Gerekenler - Önemli Bilgiler - Püf Noktalar

Odessa’da alışveriş yapmak isterseniz Privoz Pazarı’na gidebilirsiniz. Odessa’dan ne alırım diye düşünüyorsanız hatıra olarak kalması için yöresel kıyafetlerden alabilirsiniz. Ukrayna’nın saklı cenneti, önemli Karadeniz kenti Odessa’ya gitmek için ucuz uçak biletlerini sitemizde bulabilirsiniz.

Valencia

Gidiş tarihi seçiniz

Dönüş tarihi seçiniz