1. Anasayfa
  2. Keşfet
  3. Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları
  4. Nürnberg Uçak Bileti

Nürnberg Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları

28 Ocak 2021 19:35
  1. RESI Nürnberg
  2. World of Nightlife
  3. Irish Castle Pub
  4. Ludwigs Bar& Cafe

1. RESI Nürnberg

RESI Nürnberg, Nürnberg’deki en özel tasarımlı gece kulüplerinin başında yer almaktadır. İlk bakışta bu mekan size hayli küçük gelebilir. Ama içine girdiğinizde bu büyük gece kulübünde kaybolabilirsiniz. RESI Nürnberg’de eğlencenin hiç bitmediğini de mekanın içine girdiğinizde anlayacaksınız.

RESI Nürnberg

2. World of Nightlife

World of Nightlife, Nürnberg’deki bir diğer büyük gece kulübüdür. Çoğu önemli konserler bu gece kulübünde gerçekleşmektedir. Almanya’nın yerli gruplarını da yine bu gece kulübünde dinleyebilirsiniz. Ancak World of Nightlife gece kulübünde yalnızca nakit para ile ödeme yapabileceğiniz konusunda sizi uyarmalıyız.

World of Nightlife

3. Irish Castle Pub

Irish Castle Pub, Nürnberg’de en çok tercih edilen pubların başında yer almaktadır. Bu mekanda sadece içki içerek vakit geçirmek yerine bar oyunları oynayabilirsiniz. Karaoke aktivitenizi de yine Irish Castle Pub’ta gerçekleştirebilirsiniz. Tabi siz yalnızca içkinizi içip arkadaşlarınızla sohbet etmek isterseniz de yine gitmenizi tavsiye ettiğimiz mekan Irish Castle Pub’tır.

Irish Castle Pub

4. Ludwigs Bar& Cafe

Ludwigs Bar& Cafe, Nürnberg’de açılmış olan en eski barlardan biridir. Bu barda aradığınız çoğu alkollü içeceği bulabilirsiniz. Nürnberg şehrinde sıklıkla tüketilen ve Almanya’ya özgü bir içki olan jagermeister içkisini de yine Ludwigs Bar’da bulabilirsiniz. Dilerseniz iç mekanda dilerseniz de açık hava kısmında oturabilirsiniz.

Ludwigs Bar& Cafe

Nürnberg hakkında daha fazla şey keşfet!

Nürnberg’de Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

Nürnberg’de Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Nürnberg Gezilecek Yerler

Nürnberg Gezilecek Yerler

Nürnberg, Almanya’nın gezilip görülmesi gereken en önemli şehirlerinden biridir. Nürnberg şehrini gezmek için uçak biletinizi sitemizden alabilir ve en az 2 gününüzü ayırarak Nürnberg şehrinin önemli yerlerini gezebilirsiniz. Nürnberg’e gittiğinizde mutlaka gezip görmeniz gereken yerler ise şuralardır:

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Nürnberg Uçak Bileti