1. Anasayfa
 2. Keşfet
 3. Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları
 4. Nevşehir Uçak Bileti

Nevşehir Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları

10 Şubat 2021 11:29
 1. Joy Bar
 2. Adonis Cafe & Bar
 3. Angel Cafe Bistro
 4. Mahzen Şarap Evi
 5. One Way Cafe
 6. Kervanhan Karmina
 7. Red Red Wine
 8. Asım'ın Yeri
 9. Club Tren Kapadokya
 10. Uranos Sarıkaya Restaurant
 11. Voila Bar
 12. Abarı Disco
 13. Millocal Restaurant
 14. Halayhan Restaurant
 15. Yaşar Baba Restaurant

1. Joy Bar

Ürgüp, İmran Mahallesi'nde yer alan Joy Bar, Kapadokya'nın en sevilen barları arasındadır. Kaliteli işletme anlayışı ve zevkli müzik seçimleriyle bu barda arkadaşlarınızla doyasıya eğlenebilirsiniz. Joy Bar, İstiklal Caddesi'nde, açık ve kapalı alanı ile hizmet vermektedir.

Joy Bar

2. Adonis Cafe & Bar

Ürgüp'te yer alan bir başka bar da Adonis'tir. Adonis Cafe & Bar, Karağandere Mahallesi'nde iki farklı konseptte hizmet vermektedir. Hem disco, hem de türkü bar olan Adonis, herkesin seveceği bir eğlence mekanı.

Adonis Cafe & Bar

3. Angel Cafe Bistro

Angel Cafe Bistro'ya hem güzel bir kahvaltı, hem de gece eğlencesi için gidebilirsiniz. Sabah erken saatlerden gece geç saatlere kadar açık olan Angel'de canlı müzik de bulunuyor. Angel Cafe Bistro'nun zengin şarap koleksiyonunu denemenizi öneriyoruz.

Angel Cafe Bistro

4. Mahzen Şarap Evi

Kapadokya'nın ünlü şaraplarını Mahzen Şarap Evi'nde tadabilir, ünü tüm Türkiye'ye yayılan Kapadokya şarabını anavatanında deneyebilirsiniz. Ürgüp'ün ünlü sıcak şaraplarının tadına bakmak için ilk tercihiniz Mahzep Şarap Evi olamlı. Burada hem şarabınızı içebilir, hem de müzik eşliğinde koyu sohbetlere dalabilirsiniz.

Mahzen Şarap Evi

5. One Way Cafe

Göreme gezinizi güzel bir mekanda noktalamak isterseniz, One Way Cafe sizleri bekliyor. Uzun Dere Caddesi'nde yer alan One Way, günü güzel bitirmek için tercih edebileceğiniz kaliteli ve nezih bir mekan.

One Way Cafe

6. Kervanhan Karmina

Avanos'un gözde eğlence mekanlarından Kervanhan Karmina, Yukarı Mahallesi'nde sizleri bekliyor. Kervanhan Karmina, gürültülü eğlencelerdense sakinlik arayanların tercihi. Hem kafe, hem de bar olarak işletilen mekanın otantik ambiyansı sizi bambaşka bir dünyaya götürecek. 

Kervanhan Karmina

7. Red Red Wine

Göreme, Müze Caddesi'nde bulunan Red Red Wine, Göreme'de şarap içmek için ideal mekanlardan. Burada hem akşam yemeği yiyebilir, hem de yemekten sonra şarap eşliğinde canlı müzik eğlencelerine katılabilirsiniz. Red Red Wine'da geç saatlere kadar canlı müzik devam etmektedir.

Red Red Wine

8. Asım'ın Yeri

Ürgüp'te bulunan Asım'ın Yeri hem şarap evi, hem club, hem de türkü evi olarak hizmet vermektedir. Birbirinden farklı eğlence anlayışındaki kişiler, Asım'ın Yeri'nde ortak bir noktada buluşuyorlar. Esbelli Mahallesi, Dolunay 2 Sokak'ta yer alan bu mekana mutlaka bir şans vermelisiniz.

Asım'ın Yeri

9. Club Tren Kapadokya

Nevşehir'in merkezinde yer alan Club Tren Kapadokya, Uçhisar'da güler yüzlü işletmesiyle biliniyor. Özel gün programları da düzenlenen Club Tren'de eğlence asla bitmiyor. Kaliteli eğlencenin adresi olan mekana çok sevilen djler de zaman zaman konuk oluyor.

Club Tren Kapadokya

10. Uranos Sarıkaya Restaurant

Oldukça farklı bir mekana sahip olan Uranos Sarıkaya, kaya içine oyulmuş bir restorandır. Avanos'ta misafirlerine kaliteli hizmet veren Uranos Sarıkaya, Avanos'un kültürünü de alışılmışın dışında, etkileyici mimarisi ile yansıtmayı başarıyor.

Uranos Sarıkaya Restaurant

11. Voila Bar

Ürgüp'ün en güzel barlarından Voila, hem yemekleri, hem de içki ve mezeleriyle oldukça ünlü bir yer. Ürgüp geziniz sırasında eğlenmek için burayı tercih edebilirsiniz. Voila Bar, Kağandere Mahallesi'nde güler yüzlü işletmesi ile misafirlerini bekliyor.

Voila Bar

12. Abarı Disco

Abarı Disco, Ürgüp, Perissia Hotel bünyesinde yer alan bir eğlence mekanıdır. Ürgüp'ün disko kategorisindeki en iyi mekanlarından birisi olarak gösterilmektedir. Perissia Otel müşterisi olmasanız bile Abarı'nın eğlenceli, kaliteli ortamına katılabilirsiniz.

Abarı Disco

13. Millocal Restaurant

Birbirinden lezzetli yemeklerinin yanı sıra Millocal'da geniş bir içki menüsü bulunuyor. Özellikle şarap konusunda zengin olan restoran, şaraplarını Kapadokya, Trakya ve beyaz şarap gibi kategorilere ayırmış. Millocal menüsünde toplamda 50'den fazla şarap çeşidi görmek mümkün. Şarabın yanında rakı ve bira gibi seçenekler de bulunuyor. Millocal Restaurant Tekelli Mahallesi'nde yer alıyor.

Millocal Restaurant

14. Halayhan Restaurant

Loca odalarla hizmet veren Halayhan'da beş adet loca bulunuyor. İsimlerini Kapadokya tarihinden alan localarda keyifli sohbetler edebilirsiniz. Halayhan'da ayrıca çeşitli folklor gösterileri de düzenleniyor. Halayhan Restaurant, Uçhisar'da, Yukarı Mahallesi'nde yer alıyor. Duvarları kabartmalarla süslü bu restoranı Ürgüp Yolu üzerinde bulabilirsiniz.

Halayhan Restaurant

15. Yaşar Baba Restaurant

Kapadokya'da Türk gecesi aktivitelerine katılmak için Yaşar Baba'ya gelebilirsiniz. Uçhisar'da yer alan Yaşar Baba Restaurant, Türk ve Kapadokya kültürünü misafirlerine tanıtıyor. Folklor gösterileri de düzenlenen restoran, 1980 yılında hizmet vermeye başlamıştır.

Yaşar Baba Restaurant

Nevşehir hakkında daha fazla şey keşfet!

Nevşehir Otel Tavsiye

Nevşehir Otel Tavsiye

Nevşehir gezinizi en güzel şekilde geçirmek için size uygun bir otel bulmanız gerekmektedir. Nevşehir merkez, Ürgüp, Göreme ve Avanos'ta konaklamak için oldukça kaliteli oteller bulunmaktadır. Tavsiyeye ihtiyacınız varsa, aşağıdaki otel tavsiyeleri listesine göz atmanızı öneriyoruz.

berilaslaner
10 Şubat 2021 Çarşamba
Nevşehir Festivaller | Fuarlar | Önemli Günler

Nevşehir Festivaller | Fuarlar | Önemli Günler

Nevşehir ve Kapadokya kültürünü daha yakından görmek için geleneksel festivallere katılabilirsiniz. Kapadokya gezinizi bu tarihlerde gerçekleştirmek, dolu dolu bir kültür gezisi yapmak için tercih edilebilir. Festivallerin yanında fuarlar ve önemli gün kutlamalarına katılmayı da unutmayın.

berilaslaner
10 Şubat 2021 Çarşamba
Nevşehir Gezilecek Yerler

Nevşehir Gezilecek Yerler

Pek çok medeniyete ev sahipliği yapan, nefes kesici güzellikteki coğrafik özellikleri ile Nevşehir'de gezmeniz gereken çok fazla nokta var. Volkan patlamalarının etkisi oluşan yer şekilleriyle Kapadokya, anlatmakla bitmeyecek güzelliklere sahip.

berilaslaner
9 Şubat 2021 Salı
Nevşehir Nerede Yenir?

Nevşehir Nerede Yenir?

Kapadokya bölgesinin meşhur lezzetlerini Nevşehir restoranlarında tadabilirsiniz. Nevşehir geziniz sırasında en kaliteli restoran ve kafeleri kaçırmamak için 'Nevşehir Nerede Yenir?' listesine bakabilirsiniz. Nevşehir merkezinin yanı sıra, Ürgüp, Avanos ve Göreme'de de pek çok restoran bulunmaktadır.

berilaslaner
9 Şubat 2021 Salı
Nevşehir Ne Yenir?

Nevşehir Ne Yenir?

Nevşehir mutfağı, genel olarak İç Anadolu mutfağı ile oldukça benzerdir. Nevşehir'de ana yemeğinden tatlısına her damak tadına uygun yöresel yiyecekler bulabilirsiniz. Nevşehir'de hiçbir lezzeti kaçırmamak için 'Nevşehir'de Ne Yenir?' listesine göz atabilirsiniz.

berilaslaner
9 Şubat 2021 Salı
Nevşehir Uçak Bileti