1. Anasayfa
  2. Keşfet
  3. Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları
  4. Nairobi Uçak Bileti

Nayrobi Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları

28 Ocak 2021 19:35
  1. B-Club Nairobi
  2. K1 Klub House
  3. Jockey Pub
  4. The Alchemist

1. B-Club Nairobi

B-Club Nairobi, şehrin en popüler ve en büyük iki gece kulübünden biridir. B-Club Nairobi, Galana Plaza oteli içerisinde yer almaktadır. Özellikle ilginç tasarımıyla dikkat çekmektedir çünkü bu gece kulübünün girişinde üç tane insan heykeli bulunmaktadır. B-Club Nairobi’nin ortamı ise oldukça rahattır, oturma ve bar bölümü dans etmek için ayrılan alandan daha büyüktür.

B-Club Nairobi

2. K1 Klub House

K1 Klub House, Nairobi’nin en büyük ve popüler iki gece kulübünden diğeridir. Birçok farklı alanın birleşiminden oluşan bu gece kulübündeki ilk alan bar oyunları için ayrılmıştır. İkinci alan ise açık hava bölümüdür. Açık hava bölümü, K1 Klub House’un girişindeki cadde kısmıdır. Burada yer alan masalarda arkadaşlarınızla veya tek başınıza oturarak K1 Klub House’un harika kokteyllerinden içebilirsiniz. Diğer alan ise bu gece kulübünün en gösterişli alanıdır. Tavanına renkli şemsiyeler konularak kapatılan bu alanda yemek yiyebilir, alkol alabilir ve müzik eşliğinde dans edebilirsiniz.

K1 Klub House

3. Jockey Pub

Jockey Pub, şehrin merkezi bir noktasında yer almaktadır. Nairobi gezinizde yorgun düştüyseniz ve bir şeyler içmek isterseniz bu puba uğrayabilirsiniz. Bu pub için size önereceğimiz ilk şey şaraplarını denemenizdir. Tabi şarapların yanında verilen atıştırmalıkları çok seveceğinizi de şimdiden söylemeliyiz.

Jockey Pub

4. The Alchemist

The Alchemist, Nairobi’nin en popüler barı ve konser mekanıdır. Nairobi’de yapılacak olan çoğu konser bu barda yapılmaktadır. Tabi ünlü şarkıcılar dışında yerli grupları dinleme fırsatını da yine bu barda yakalayabilirsiniz. The Alchemist barda alkollü içeceklerin oldukça ucuz olduğunu da söylemeliyiz.

The Alchemist

Nayrobi hakkında daha fazla şey keşfet!

Nayrobi Nerede Yenir

Nayrobi Nerede Yenir

Nairobi’de nerede yemek yerim diye düşünüyorsanız şu restoranlara göz atabilirsiniz:

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Nairobi'de Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

Nairobi'de Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Nayrobi Gezilecek Yerler

Nayrobi Gezilecek Yerler

Kenya’nın başkenti Nairobi’de yapılan safari turları meşhurdur. Siz de Nairobi’nin ormanlarında veya ulusal parklarında safari yapmak isterseniz online uçak biletinizi sitemizden hemen alarak, Nairobi’ye uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Nairobi’ye gittiğinizde mutlaka görmeniz gereken yerler ise şuralardır:

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Nairobi Uçak Bileti