1. Anasayfa
  2. Keşfet
  3. Milano Uçak Bileti
  4. Milano'da Gece Hayatı - Bar - Eğlence

Milano'da Gece Hayatı - Bar - Eğlence

6 Eylül 2020 Pazar
  1. Bobino Club Milano
  2. Just Cavalli Milano
  3. II Vinaccio-Vineria

1. Bobino Club Milano

Bobino Club Milano, Milano’da harika kokteyl nerede içilir sorusuna verebileceğimiz ilk cevaptır. Bobino Club Milano, eğlencenin ritmine bir anda sizi de dahil eder ve harika kokteylleriyle sizi kendine hayran bırakır. Neredeyse her gece dolup taşan bu gece kulübünün sabaha kadar süren eğlenceli dünyasına siz de dahil olun!

Bobino Club Milano

2. Just Cavalli Milano

Just Cavalli Milano, Milano’daki en büyük gece kulübüdür. Geniş bir dans alanından büyük ve aradığınız her şeyi bulabileceğiniz bar alanına kadar her şey bu gece kulübünün içinde! Tasarımıyla adından çokça söz ettiren Just Cavalli gece kulübünde en çok dikkat çeken şey ise gece kulübünün oturma alanının hemen yanında yer alan pembe ağaçlardır. Bu büyük ve arkadaş grubu için oldukça uygun bir yer olan gece kulübünde doyasıya eğlenebilirsiniz.

Just Cavalli Milano

3. II Vinaccio-Vineria

II Vinaccio-Vineria, Milano’da sıklıkla tercih edilen bir bardır. Bu barın bu kadar çok tercih edilmesinin en önemli sebebi öncelikle konumudur. Navigli Kanalı’na bakan ve Venedik’i andıran bir bölge içerisinde olan bu bar, eşsiz bir manzaraya sahiptir. İçkinizi bu eşsiz manzaraya bakarak yudumlamak isterseniz buyurun II Vinaccio-Vineria bara!

II Vinaccio-Vineria
Valencia