1. Anasayfa
  2. Keşfet
  3. Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları
  4. Melbourne Uçak Bileti

Melbourne Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları

28 Ocak 2021 19:34
  1. The Lincoln
  2. The Local Taphouse
  3. The Drunken Poet
  4. Level 3 Nightclubs at Crown

1. The Lincoln

The Lincoln, Melbourne'da oldukça popüler bir bardır. Kalabalık bir grupla gitmek için ideal olmasa da küçük bir arkadaş grubuyla sohbet edip, keyifli vakit geçirmek için harika bir mekan.

The Lincoln

2. The Local Taphouse

The Local Taphouse, kalabalık arkadaş grubuyla gitmek için mükemmel bir seçenek. Şehrin en iyi butik bira mekanlarından biri olan The Local Taphouse ahşap dizaynıyla da dikkat çekiyor.

The Local Taphouse

3. The Drunken Poet

The Drunken Poet, tüm gün şehri gezip akşam yorgunluğunuzu atmak istediğinizde gelebileceğiniz keyifli mekanlardan bir tanesi.

The Drunken Poet

4. Level 3 Nightclubs at Crown

Melbourne'da sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenebileceğiniz mekanlardan biri Level 3 Nightclubs at Crown. Burada dans etmekten nasıl yorulduğunuzu bile anlamayacaksınız. Işıklandırması ve atmosferiyle sizi kendine çekecek olan bu mekana Melbourne ziyaretinizde uğrayabilirsiniz.

Level 3 Nightclubs at Crown

Melbourne hakkında daha fazla şey keşfet!

Melbourne Nerede Yenir

Melbourne Nerede Yenir

Melbourne’da birçok eşsiz restoranlar mevcuttur. Hatta Melbourne bu restoranların çeşitliliğiyle ünlüdür bile diyebiliriz. Chinatown, Carlton’s Lygon Caddesi, Southbank, Güney Yarra ve Docklands önerilerimizin başında yer edinecek uluslararası mutfaklardandır. Sadece restoranlardan bahsetmek şehrin kültüre duyduğu sevdayı anlatmakta yetersiz kalacaktır. Melbourne sanat galerileri olsun, sinemaları olsun, canlı müzik ve tiyatroları ile bu şehirde sıkılmadan her gün gidebileceğiniz eğlenceli yerlere de ev sahipliği yapmaktadır.

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Melbourne'da Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

Melbourne'da Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

Melbourne’da yıl içerisinde birçok festivale ev sahipliği yapmaktadır. Bazı önemli festivaller şu şekilde sıralanmıştır;

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Melbourne Gezilecek Yerler

Melbourne Gezilecek Yerler

Melbourne’da gezilecek çok fazla yer vardır. Melbourne’da park ve bahçelere giderek Victoria’ya neden ‘Garden State’ denildiğini öğrenebilirsiniz. Şehir dışında genellikle dağlara ve ormanlara kamp yapmaya, hatta buralarda kır yürüyüşlerine gidebilirsiniz. Üstelik denizinin sörfe uygun olması nedeniyle sörf yaparak denizin de tadını çıkarabilirsiniz. Yaşam tarzınıza hitap edebilecek mutlaka bir aktivite bulabileceğiniz bu şehirde asla sıkılmayacaksınız.

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Melbourne Uçak Bileti