1. Anasayfa
 2. Keşfet
 3. Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları
 4. Meksika Uçak Bileti

Meksika Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları

26 Mart 2021 09:54
 1. Patrick Miller
 2. Salon Pata Negra
 3. Wallace Whisky Bar
 4. Zinco Jazz Club
 5. Jules Basement
 6. Bar Jorongo
 7. Bang Bang
 8. Mama Rumba
 9. El Hijo del Cuervo
 10. Terraza Catedral
 11. Biergarten
 12. La Botica de la Condesa Mezcalria
 13. Bulldog Cafe
 14. Xaman Bar
 15. Cabaret La Perla

1. Patrick Miller

Patrick Miller, Meksika'nın en büyük gece kulüpleri arasında bir numara. Çoğu zaman konser mekanı olarak kullanılan bu gece kulübünde, keşfetmek istediğiniz Karayip ve İspanyol şarkılarını canlı bir şekilde dinleyebilirsiniz. Yüzlerce kişiyi ağırlayabilecek kapasitede olan gece kulübünün en önemli özelliği, misafirlerine konser alanı dışında ayrı bir bar alanı, oturma alanı sunması.

Patrick Miller

2. Salon Pata Negra

Salon Pata Negra, kalabalık ve gece boyunca yüzlerce kişiyi ağırlayan gece kulüplerine göre daha sade bir eğlence sunar. Burada hem eğlenip hem de kafa dinleyebilirsiniz. Gittiğiniz şehrin yerel müzik gruplarını, şarkıcılarını keşfetmeyi seviyorsanız Meksika'nın bu anlamda en iyi mekanı Salon Pata Negra. Salon Pata Negra’da müzik dinleyip dans edebilir ve mekanın özel kokteyllerinden içebilirsiniz.

Salon Pata Negra

3. Wallace Whisky Bar

Meksika’da ünlü alkollü içeceklerden olan viski, tekila, sisal ve margarita gibi içecekleri en iyi haliyle ve türlü çeşitleriyle burada içebilirsiniz. Loş bir ortamı olan bu bar size eski Batı barlarını andırabilir. Arkadaşlarınızla, ailenizle saatlerce oturmak ve bir şeyler içmek için en iyi mekan da burası. Wallace Whisky Bar’a gitmeden önce masa rezerve ederseniz daha rahat edebileceğiniz konusunda sizi uyarmalıyız. 

Wallace Whisky Bar

4. Zinco Jazz Club

Caz müzikten hoşlanıyorsanız, Zinco Jazz Club'ı tercih edebilirsiniz. Matolinia 20 Colinia Centro'da yer alan Zinco Jazz Club, harika canlı müzik eğlenceleri düzenliyor. Buraya akşam yemeği ve arkasından iki kadeh şarap için gelebilirsiniz.

Zinco Jazz Club

5. Jules Basement

Jules Basement, Julio Verne 93 Zona Polanco konumunda bulunuyor. Güzel bir atmosfere sahip olan Jules Basement, çevresindeki diğer barlara göre daha uygun fiyatlı. Buraya gelmeden önce rezervasyon yaptırmanızı öneririz.

Jules Basement

6. Bar Jorongo

 Bar Jorongo, Meksika'nın geleneksel müziklerini dinlerken eğlenebileceğiniz mekanlardan. Bar, her zaman en kaliteli grupları sahnesine çağırıyor. Hareketli bir ortama sahip olan bar, yemekleri ve kokteylleriyle çok beğeniliyor. Burada Meksika'nın ünlü içkisi margaritayı deneyebilirsiniz.  

Bar Jorongo

7. Bang Bang

Meksika'nın nezih ve şık barlarından olan Bang Bang, salon müziği için tercih edebileceğiniz bir yer. Burası Avenida Alvaro Obregon'da yer alıyor. Bang Bang'i bulamazsanız, Jalapa ve Tonala mekanlarının arasına bakabilirsiniz.

Bang Bang

8. Mama Rumba

Mama Rumba, Masaryk konumunda yer alıyor. Küba tarzında bir kulüp olan Mama Rumba, latin müziğinin en güzel örneklerini sunuyor. Mama Rumba her zaman çok kalabalık olduğundan erken gelmeyi düşünebilirsiniz.

Mama Rumba

9. El Hijo del Cuervo

Merkezi bir konumda bulunan El Hijo del Cuervo, kaliteli bir bar. Meksika'nın en kaliteli barları arasında sayılan E Hijo del Cuervo, lezzetli biralarıyla meşhur. Burası çevresindeki diğer barlara ve kulüplere göre daha uygun fiyatlı.

El Hijo del Cuervo

10. Terraza Catedral

Havadar, güzel manzaralı bir ortada eğlenmek için Terraza Catedral'e gelebilirsiniz. Terraza Catedral, Calle Republica de Guatemala'da yer alıyor. Tarihi Meydana'da yürüme mesafesinde olan bar, merkezi bir konuma sahip. Burası kibar personelleriyle de biliniyor.

Terraza Catedral

11. Biergarten

Biergarten, Meksika'da mutlaka denemeniz gereken barlardan. Özellikle bira konusunda başarılı olan Biergarten, Avenida Eje 2 sur üzerinde yer alıyor. Güler yüzlü çalışanlara sahip olan Biergarten, temiz, şık bir atmosfere sahip.

 Biergarten

12. La Botica de la Condesa Mezcalria

La Botica de la Condesa Mezcalria, Colle Alfonso Reyes üzerinde yer alıyor. Burada Meksika'ya özgü bir içki olan mezcali deneyebilirsiniz. Mezcal, agave bitkisinden hazırlanan bir tür içki. La Botica de la Condesa'da bu içkinin daha hafif çeşitlerini de bulabilirsiniz.

La Botica de la Condesa Mezcalria

13. Bulldog Cafe

Bulldog Cafe, ismi kafe olsa da oldukça büyük bir gece kulübü. Burada ünlü sanatçıların ve grupların performanslarını dinleyebilirsiniz. Meksika'nın sevilen sanatçılarını dinlemek istiyorsanız burası ilk tercihlerinizden olmalı. Bulldog Cafe, Rubens 6 Esquina con av Revolucion'da bulunuyor.

Bulldog Cafe

14. Xaman Bar

Xaman Bar, Copenhague 6, Colonia Juarez bölgesinde yer alan kaliteli bir bar. Burada özellikle lezzetli kokteyllerden denemenizi öneririz. Xaman Bar'ı deneyenler, buranın Meksika'daki en iyi kokteylleri hazırladığı konusunda hemfikir.

Xaman Bar

15. Cabaret La Perla

Calle Republica de Cuba üzerinde yer alan Cabaret La Perla, burada sevilen bir eğlence mekanı. Burası 50'lerden kalmış gibi hissettiren bir atmosfere sahip. Küçük bir mekan olsa da, oldukça eğleneceğinize emin olabilirsiniz.

Cabaret La Perla

Mexico City hakkında daha fazla şey keşfet!

Meksika Otel Tavsiye

Meksika Otel Tavsiye

Bir gezinin en önemli unsurlarından birisi de nerede konakladığınız. Meksika gezinizi en güzel şekilde tamamlamak için rahat ve kaliteli bir otelde kalmalısınız. Tabii ki otelin bütçenize uygun olması da önemli bir detay. Meksika'da her bütçeye uygun, temiz, düzgün bir otel bulmak mümkün.

berilaslaner
26 Mart 2021 Cuma
Meksika'da Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

Meksika'da Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

Gezeceğiniz bu yeni ülkenin kültürünü daha yakından tanımak isteyebilirsiniz. Meksika, ülkenin başkenti olduğundan burada düzenlenen festival size ülke hakkında genel bir fikir verebilir. Meksika gezinizi bu festivallerin tarihine göre ayarlamak isteyebilirsiniz.

berilaslaner
26 Mart 2021 Cuma
Meksika Gezilecek Yerler

Meksika Gezilecek Yerler

Mesafeleri aşmak günümüz çağında artık çok kolay. Şimdi, tek tıkla uçak biletinizi alabilir ve saatler içinde dünyanın öbür ucuna yolculuğunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Meksika’ya gittim diyebilmeniz için, mutlaka gezip görmeniz gereken yerler var.

berilaslaner
26 Mart 2021 Cuma
Meksika Nerede Yenir?

Meksika Nerede Yenir?

Bölgenin popüler, geleneksel yemeklerini deneyebileceğiniz pek çok restoran var. Bu restoran ve kafeleri deneyebilir, Meksika yemeklerinin en güzellerini yerinde tadabilirsiniz. Birbirinden kaliteli, özenli ve sıcakkanlı Meksika restoranları sizi bekliyor.

berilaslaner
25 Mart 2021 Perşembe
Meksika Ne Yenir?

Meksika Ne Yenir?

Size çok uzak bir kültürü tanımanın en hızlı yolu, oranın mutfağını tatmaktan geçer. Meksika yemeklerini deneyerek Meksika tarihine ve geleneklerine daha yakın hissedebilirsiniz. Meksika'da hangi yemekleri yiyebileceğinizi merak ediyorsanız listeye göz atabilirsiniz.

berilaslaner
25 Mart 2021 Perşembe
Meksika Uçak Bileti