1. Anasayfa
  2. Manchester Uçak Bileti

Manchester Uçak Bileti

Manchester Uçak Biletini ucuza satın almak için tüm havayollarında Manchester Uçak Bileti fiyatlarını karşılaştır.

04 Aralık 2021 18:19

Manchester’a İstanbul, İzmir ve Bodrum’dan direkt olarak uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Diğer şehirlerden bir aktarmayla gidebilirsiniz. Manchester’a sık uçuş düzenleyen hava yolları ise Corendon, Jet2.Com ve Pegasus hava yollarıdır. Uçuş süresi olarak İstanbul Manchester arası yaklaşık 4 saat 20 dakika, İzmir Manchester arası yaklaşık 4 saat 10 dakika ve Bodrum Manchester arası ise yaklaşık 4 saat 30 dakika sürmektedir. 

Uygun fiyatlı Manchester uçak biletinizi sitemizden alabilir, dilerseniz ileri bir tarih için rezervasyonunu da gerçekleştirebilirsiniz.

İstediğin Bilgiye Tıklayarak Ulaşabilirsin

  1. Manchester’a Ne Zaman Gidilir? - Hava Durumu - İklim
  2. Manchester Hakkında
  3. Manchester Ne Yenir?
  4. Manchester Nerede Yenir
  5. Manchester Gezilecek Yerler
  6. Manchester Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları
  7. Manchester’da Alışveriş - Ne Alınır?
  8. Manchester'da Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler
  9. Manchester Otel Tavsiye

Manchester’daki Havalimanları Hakkında Bilgiler

Manchester’da bir havalimanı bulunmaktadır o da Manchester Havalimanı’dır.

Manchester Havalimanı

Manchester Havalimanı, ilk olarak 1938 yılında Ringway Havalimanı ismi ile açılmıştır. Sonradan ismi değiştirilen bu havalimanının en önemli özelliği 2014 yılında Avrupa’nın en işlek havalimanları sıralamasında 21 milyon 951 bin ziyaretçi ile 22. sıraya girmiş olmasıdır. Manchester Havalimanı, uluslararası bir havalimanıdır ve İngiltere’nin en işlek üçüncü havalimanı olma özelliğindedir. Manchester Havalimanı, Manchester şehir merkezine ise yaklaşık 14 kilometre uzaklıktadır. Manchester Havalimanı’ndan Manchester şehir merkezine ulaşım için ise üç vasıta vardır:

Tren ile Manchester Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Şehrin gelişmiş bir tren ağı vardır, havalimanından ise ortalama 20 dakikada şehir merkezine trenle gidebilirsiniz. Şehir merkezinde ineceğiniz istasyon ise Piccadilly İstasyonu’dur. Tren ile ulaşımın bedeli ortalama 5,20 İngiliz sterlinidir.

Otobüs ile şehir merkezine ulaşımınızı sağlamayı düşünebilirsiniz. Manchester Havalimanı’nda bulunan otobüs durağından 43 nolu otobüse binerek şehir merkezine gidebilirsiniz. Şehir merkezine otobüsle ulaşımın bedeli ise ortalama 3,50 İngiliz sterlinidir. Otobüs ile yolculuğunuz ise ortalama 1 saat sürecektir.

Taksi ile şehir merkezine gitmek isterseniz Arrow Cars adlı Manchester Havalimanı ile resmi çalışan taksi şirketini tercih edebilirsiniz. Taksi ile yolculuğunuz trafiğe de bağlı olarak ortalama 40-45 dakika sürecektir.

Manchester Havalimanı’ndan şehir merkezine nasıl gideceğinizi düşünmeden önce Manchester’a nasıl gideceğinizi düşünüyorsanız en hızlı ulaşım yolu olan uçağı tercih edebilir ve ucuza uçak biletinizi sitemizde bulabilirsiniz.

Manchester'da Dikkat Edilmesi Gerekenler - Önemli Bilgiler - Püf Noktalar

Manchester, yemek konusunda çok çeşidi olmayan bir şehirdir. Restoranlarda ise özellikle et yemekleri yaygındır bu yüzden eğer vejetaryen iseniz Manchester’a gittiğinizde çok fazla seçenek bulamazsınız.

Valencia

Gidiş tarihi seçiniz

Dönüş tarihi seçiniz