1. Anasayfa
  2. Kişinev Uçak Bileti

Kişinev Uçak Bileti

Kişinev Uçak Biletini ucuza satın almak için tüm havayollarında Kişinev Uçak Bileti fiyatlarını karşılaştır.

04 Aralık 2021 18:20

Kişinev’e bulunduğunuz şehirden direkt veya bir aktarmalı uçuşla ulaşabilirsiniz. Antalya ve İstanbul’dan Kişinev’e direkt uçuş yapabilirsiniz. İstanbul Kişinev arası uçuş süresi yaklaşık 1 saat 20 dakika sürmektedir. Antalya ile Kişinev arası ise yaklaşık 2 saat sürmektedir. Türkiye’deki diğer şehirlerden ise bir aktarma yaparak Kişinev’e gidebilirsiniz. Kişinev’e Türkiye’deki havalimanlarından sıklıkla sefer düzenleyen hava yolu şirketleri ise Air Moldova, Pegasus ve Türk Hava Yolları’dır.

Kişinev’e gitmek için online uçak biletinizi ucuza almak istiyorsanız, uçuşunuzu gerçekleştireceğiniz günün 80 gün öncesinden uçak biletinizi sitemizden alabilirsiniz.

İstediğin Bilgiye Tıklayarak Ulaşabilirsin

  1. Kişinev’e Ne Zaman Gidilir? - Hava Durumu - İklim
  2. Kişinev Hakkında
  3. Kişinev Ne Yenir?
  4. Kişinev Nerede Yenir
  5. Kişinev Gezilecek Yerler
  6. Kişinev Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları
  7. Kişinev’de Alışveriş - Ne Alınır?
  8. Kişinev’de Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler
  9. Kişinev Otel Tavsiye

Kişinev’deki Havalimanları Hakkında Bilgiler

Kişinev’e hizmet veren bir havalimanı vardır. Kişinev varışlı online uçak biletinizi alıp uçuşunuzu gerçekleştirdiğinizde ineceğiniz yer Kişinev Uluslararası Havalimanı’dır.

Kişinev Uluslararası Havalimanı

Kişinev Uluslararası Havalimanı, 1960 yılında hizmete açılmıştır. Günümüzde Moldova’nın en yoğun havalimanı olma özelliğindedir. Moldova’ya gelen neredeyse bütün uluslararası uçuşları karşılamaktadır. Kişinev şehir merkezinin güneydoğu tarafına kurulmuştur. Şehir merkezine yaklaşık 13 kilometre uzaklıktadır. Kişinev Uluslararası Havalimanı’ndan Kişinev şehir merkezine ulaşım için ise iki seçenek vardır.

Taksi ile şehir merkezine konforlu bir şekilde gidebilirsiniz. Kişinev Uluslararası Havalimanı’ndan Kişinev şehir merkezine giden toplu taşıma olmadığı için taksi kullanmak en cazip seçenek olmaktadır. Taksi ile trafiğe de bağlı olarak yaklaşık 20 dakika içerisinde havalimanından şehir merkezine ulaşabilirsiniz. 

Araç kiralayarak da şehir merkezine ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Havalimanı içerisinde bulunan Sixt rent a car gibi araç kiralama acentelerinden aracınızı kiralayabilirsiniz. Şehir merkezine en kısa sürede ulaşım için Muncesti yolunu kullanabilirsiniz.

Kişinev’de Dikkat Edilmesi Gerekenler - Önemli Bilgiler - Püf Noktalar

Kişinev’de alışveriş yaparken fiyatı olduğundan daha fazla söyleyen dükkan sahiplerine karşı uyanık olmalısınız. Kişinev’e pasaport ve vize olmadan gidebileceğinizi de belirtmeliyiz. Kişinev’e gidiş için yapmanız gereken tek şey Kişinev varışlı online uçak biletinizi almak!

Valencia

Gidiş tarihi seçiniz

Dönüş tarihi seçiniz