1. Anasayfa
  2. Keşfet
  3. Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları
  4. Kiev Uçak Bileti

Kiev Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları

04 Aralık 2021 18:20
  1. Disco Radio Hall
  2. Forsage Club
  3. Caribbean Club
  4. Barman Dictat

1. Disco Radio Hall

Disco Radio Hall, manzarasıyla ünlü gece kulübüdür. Gece kulübünde manzaranın ne önemi var diye düşünebilirsiniz. Eğer gece kulübünde açık hava bölümü varsa manzaranın da oldukça büyük bir önemi olacaktır. Dinyeper Nehri’ne bakan ve açık hava bölümü bulunan Disco Radio Hall gece kulübü, manzarası ve harika kokteylleriyle sizi ağırlamayı bekliyor!

Disco Radio Hall

2. Forsage Club

Forsage Club, şehrin en yoğun gece kulübüdür. Oldukça yeni bir gece kulübüdür ve toplamda üç kattan oluşmaktadır. Bu gece kulübünü pahalı bulabilirsiniz ama harcayacağınız paranın eğlenceye ve kokteyllerin tadına değeceğini düşünüyoruz. Forsage Club gece kulübüne girmeden önce girişten kart almayı unutmayın, böylece içkileriniz daha ucuza gelecektir.

Forsage Club

3. Caribbean Club

Caribbean Club, kaliteli müziğin ritmini bulduğu gece kulübüdür. Sabahın ilk ışıklarına kadar dans etmek istiyorsanız bu gece kulübü tam size göre olacaktır. Bu gece kulübünde tarihlerini yakalayabilirseniz çoğu ünlü sanatçının konserine de katılabilirsiniz.

Caribbean Club

4. Barman Dictat

Barman Dictat, şehrin popüler barlarından biridir. Bu barın samimi havası sizi hemen ortamın içine çekecektir. Kiev’in yöresel içkisi olan medovutka içkisini de Barman Dictat adlı barda denemeyi unutmayın!

Barman Dictat

Daha Fazlasını Keşfet!

Kiev Nerede Yenir

Kiev Nerede Yenir

Kiev’de nerede yemek yerim diye soruyorsanız, şu tavsiyelerimize göz atabilirsiniz:

berilaslaner
4 Aralık 2021 Cumartesi
Kiev Otel Tavsiye

Kiev Otel Tavsiye

Kiev’de bütçenize göre birçok farklı otel bulabilirsiniz. Kiev’de konaklamak için tercih edebileceğiniz bazı oteller ise şunlardır:

berilaslaner
4 Aralık 2021 Cumartesi
Kiev'de Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

Kiev'de Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

berilaslaner
4 Aralık 2021 Cumartesi
Kiev'de Alışveriş - Ne Alınır?

Kiev'de Alışveriş - Ne Alınır?

Kiev'de büyük alışveriş merkezleri ve süpermarket zincirleri vardır. Buralardan alışveriş yapabilir ve aradığınız hemen hemen her ürünü buralarda bulabilirsiniz. Shevchenka Bulvarı'nda, Kreschatik Sokağı'nda, Krasnoarmeyskaya Caddesi'nde birçok hediyelik eşya satan dükkan vardır. Bu dükkanlardan hatıra veya hediyelik eşya satın alabilirsiniz. hediyelik eşya dükkanı ziyaret edebilirsiniz. 

Şehrin tarihi kültürünü yansıtan eşyaların yanı sıra Kiev ziyaretinizden evinize götürebileceğiniz en iyi hediye votkadır. Slav kültürünün önemli bir parçası olan votka, içtiğinizde size bu harika şehri hatırlatacak.

berilaslaner
4 Aralık 2021 Cumartesi
Kiev Gezilecek Yerler

Kiev Gezilecek Yerler

Kiev’de gezerken adım attığınız her yerin ne kadar önemli olduğunu görebilirsiniz. Başkent Kiev’e gittiğinizde mutlaka görmeniz gereken yerler ise şöyledir:

berilaslaner
4 Aralık 2021 Cumartesi
Kiev Ne Yenir?

Kiev Ne Yenir?

Kiev’de karnımı nasıl doyururum diye merak ediyorsanız size tavsiyemiz olan Kiev’in yöresel yemeklerine göz atabilirsiniz.

berilaslaner
4 Aralık 2021 Cumartesi
Kiev’e Ne Zaman Gidilir? - Hava Durumu - İklim

Kiev’e Ne Zaman Gidilir? - Hava Durumu - İklim

Kiev’de hakim olan iklim tipi kara iklimidir. Kiev’de kış ayları fazlasıyla soğuk geçer bunda kuzeyde olmasının büyük etkisi vardır. Yaz ayları ise nemli ve sıcak geçmektedir. Şehrin en sıcak olduğu ay Temmuz ayıdır. Bu ayda sıcaklık ortalaması 20 derecedir. Şehrin en soğuk olduğu ay ise ocak ayıdır. Ocak ayı sıcaklık ortalaması ise -6 derecedir. Kış aylarında dondurucu soğuklar görülmekte ve sıcaklık -30 dereceye kadar düşebilmektedir. En çok yağışın görüldüğü ay ise mart ayıdır. Kiev şehir gezisi için en ideal zamanlar ise mayıs, eylül ve ekim aylarıdır.

Dondurucu soğuklar, kavurucu sıcaklar beni etkilemez ben Kiev’e ne zaman olsa giderim diyorsanız dilediğiniz zamanda ucuz uçak biletinizi sitemizden alabilirsiniz.

berilaslaner
4 Aralık 2021 Cumartesi
Kiev Hakkında

Kiev Hakkında

Kiev, Dinyeper Nehri’nin iki ayrı yakası üzerine kurulu bir şehirdir. Ukrayna’nın başkenti olma özelliğindeki bu şehir aynı zamanda Ukrayna’nın en kalabalık şehridir. Kiev, Ukrayna’nın kuzey tarafında kalmaktadır. Ülkenin en önemli sanayi, ticaret ve eğitim şehridir. Birçok köklü üniversiteye ev sahipliği yapan Kiev’deki en köklü üniversite ise 1834 yılında kurulmuş olan Kiev Üniversitesi’dir. Bu üniversite sayesinde Kiev, Ukrayna’nın en köklü 3 üniversitesinden birine ev sahipliği yapan şehir konumundadır. Şehre verilen Kiev isminin nereden geldiğine dair çeşitli rivayetler vardır. Bir rivayete göre ise Kiev adı Türkçe iki kelime olan kıyı evden gelmektedir. Diğer bir rivayete göre ise şehri kuranların arasında olan Kyi’nin adından Kiev adı türemiştir. Şehrin kuruluşu olarak anlatılan efsaneye göre ise Kiev, üç erkek ve bir kız olmak üzere dört kardeş tarafından kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren Kiev’in tarih sahnesinde birçok medeniyet rol almıştır. Hazarlar, Altınordu ve Sovyet Birliği bunlardan bazılarıdır. 1991 yılında ise Kiev, Ukrayna’nın resmi olarak başkenti olmuştur. Günden güne artan nüfusu sayesinde Avrupa’nın 7. ve Ukrayna’nın 1. en kalabalık şehri olma unvanını korumaktadır. Güncel olarak nüfusu ise 2 milyon 885 bin civarındadır. Kiev’in resmi dili ise Ukraynacadır. Fakat siz Rusça ve İngilizce dilleriyle de rahatlıkla iletişim sağlayabilirsiniz.

Avrupa’nın en önemli başkentlerinden biri olan Kiev’e gitmeniz için artık her şey çok kolay! Online uçak biletinizi zahmetsiz bir şekilde hemen alabilir ve Kiev’e yolculuğunuzu başlatabilirsiniz.

berilaslaner
4 Aralık 2021 Cumartesi
Kiev Uçak Bileti

Gidiş tarihi seçiniz

Dönüş tarihi seçiniz