1. Anasayfa
  2. Keşfet
  3. Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları
  4. Kahire Uçak Bileti

Kahire Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları

28 Ocak 2021 19:34
  1. After Eight
  2. Cairo Jazz Club
  3. OPIA Lounge& Bar
  4. Deals Pub Zamalek

1. After Eight

After Eight, Kahire’deki en kalabalık gece kulüplerinden biridir. Özellikle genç nüfus, bu gece kulübünde en iyi eğlenme fırsatını yakalamaktadır. Çünkü Kahire’de yapılan canlı müzik etkinliklerinin birçoğu burada yapılmaktadır. Gençlerin düzenlemiş olduğu partiler de genellikle burada yapılmaktadır.

After Eight

2. Cairo Jazz Club

Cairo Jazz Club, Kahire’de popüler olan diğer bir gece kulübüdür. Bu gece kulübünün en önemli özelliği, yıl içinde birçok önemli sanatçıyı ağırlıyor olmasıdır. Konser takvimini kontrol ederek burada sevdiğiniz veya sevebileceğiniz sanatçıların konserlerine katılabilir ve dans ederek sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenebilirsiniz.

Cairo Jazz Club

3. OPIA Lounge& Bar

OPIA Lounge& Bar, farklı ve lezzetli kokteyllerin adresidir. Burada mekanın sizlere özel olarak hazırlayıp sunduğu birçok farklı kokteyli deneyebilirsiniz. OPIA Lounge& Bar, loş ve şık ortama sahiptir. Manzarası da Kahire kenti ile Nil Nehri’nin birleşiminden oluşan mükemmel görüntüdür.

OPIA Lounge& Bar

4. Deals Pub Zamalek

Deals Pub Zamalek, Kahire’de çeşitli alkollü içecekleri en uygun fiyata bulabileceğiniz yerdir. Deals Pub Zamalek’e gittiğinizde özellikle lezzetli şaraplarının tadına bakmalısınız. Kahire’deki barlar sokağı tarzı bir yerde yer alan bu pub, o alana girdiğinizde ilk olarak dikkatinizi çekecek olan mekandır.

Deals Pub Zamalek

Kahire hakkında daha fazla şey keşfet!

Kahire Nerede Yenir

Kahire Nerede Yenir

Kahire lezzetlerini canınız çektiyse fakat Kahire’de nerede yemek yerim, hangi restorana güvenebilirim düşünceleri sizi endişelendiriyorsa şu restoran tavsiyelerimize göz atabilirsiniz:

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Kahire'de Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

Kahire'de Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Kahire Gezilecek Yerler

Kahire Gezilecek Yerler

Kahire, binlerce yıllık tarihiyle ve önemli yerleriyle sizin onu keşfetmenizi bekliyor! Kahire şehrini keşfetmeye başlamadan önce tek yapmanız gereken sitemizden online uçak bileti almak. Kahire’yi keşfettim diyebilmeniz için Kahire’deki şu önemli yerlere mutlaka gitmelisiniz:

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Kahire Uçak Bileti