1. Anasayfa
  2. İslamabat Uçak Bileti

İslamabat Uçak Bileti

Islamabad Uçak Biletini ucuza satın almak için tüm havayollarında Islamabad Uçak Bileti fiyatlarını karşılaştır.

04 Aralık 2021 18:20

İslamabat’a Türkiye’den direkt uçuş bulunmamaktadır. İstanbul’dan bir aktarma yaparak İslamabat’a ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Diğer şehirlerden ise 2 veya 3 aktarma yaparak İslamabat’a gidebilirsiniz. İstanbul’dan bir aktarma yaparak İslamabat’a ulaşabileceğiniz hava yolu şirketi ise Oman Air’dir. Bu uçuşta yolculuğunuz yaklaşık 10 saat sürecektir. Oman Air dışında Pegasus ve Türk Hava Yolları da İslamabat’a sıklıkla sefer düzenlemektedir.

Uçak biletinizi online sistem üzerinden alarak hem zamanınızdan hem de paranızdan tasarruf etmiş olursunuz. Online İslamabat varışlı uçak bileti almaya karar verdiyseniz sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

İstediğin Bilgiye Tıklayarak Ulaşabilirsin

  1. İslamabat’a Ne Zaman Gidilir? - Hava Durumu - İklim
  2. İslamabat Hakkında
  3. Islamabad Ne Yenir?
  4. Islamabad Nerede Yenir
  5. Islamabad Gezilecek Yerler
  6. Islamabad Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları
  7. İslamabat'ta Alışveriş - Ne Alınır?
  8. İslamabat'ta Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler
  9. Islamabad Otel Tavsiye

İslamabat'taki Havalimanları Hakkında Bilgiler

İslamabat’a ve yakın bölgelerine hizmet vermekte olan bir havaalanı vardır. Bulunduğunuz şehrin havalimanından İslamabat Uluslararası Havalimanı’na uçak biletinizi online olarak almayı tercih ederek vaktinizden tasarruf etmiş olursunuz çünkü sadece iki dakika gibi kısa sürede uçak biletinizi sitemizden alabilirsiniz.

İslamabad Uluslararası Havalimanı

İslamabad Havalimanı, yeni bir havalimanıdır. Bu havalimanının 2018 yılında kurulmasıyla birlikte Benazir Butto Uluslararası Havalimanı artık sivil kategoride hizmet vermemektedir. Yeni İslamabad Uluslararası Havalimanı, şehrin ana havalimanı olmuştur. Oldukça yoğun bir havalimanı olan Yeni İslamabad Uluslararası Havalimanı, yılda yaklaşık 9 milyon ziyaretçiye ev sahipliği yapmaktadır. İslamabad-Rawalpindi bölgesi için hizmet vermektedir ve şehir merkezine uzaklığı yaklaşık 20 kilometredir. Havalimanından şehir merkezine ulaşım için ise iki vasıta vardır.

Taksi, İslamabad Havalimanı’ndan İslamabad şehir merkezine gitmek için en iyi alternatiftir. Havalimanından şehir merkezine gitmek için toplu taşıma bulunmadığından en kolay yol taksi ile gitmek diyebiliriz. Yolcu çıkış kapısı önünde 7/24 hizmet veren taksileri bulabilirsiniz. Taksi ile yolculuğunuz ortalama 25-40 dakika sürecektir.

Araç kiralayarak da havalimanından şehir merkezinin istediğiniz noktasına gidebilirsiniz. Sixt rent a car, havalimanında bulunan araç kiralama acentesidir. İslamabat Uluslararası Havalimanı’ndan İslamabat şehir merkezine en kısa yoldan gitmek için New Islamabad Airport Rd ve Kashmir Hwy yolunu kullanabilirsiniz.

İslamabat’ta Dikkat Edilmesi Gerekenler - Önemli Bilgiler - Püf Noktalar

İslamabat, dünya üzerindeki çoğu başkente göre daha az gelişmiş bir başkenttir. Hayal kırıklığına uğramamanız için bunu bilerek İslamabat’a gitmelisiniz. İslamabat’ta alkollü içecek satan yerin de az olduğunu belirtmeliyiz.

Valencia

Gidiş tarihi seçiniz

Dönüş tarihi seçiniz