1. Anasayfa
  2. Hamilton Uçak Bileti

Hamilton Uçak Bileti

Hamilton Uçak Biletini ucuza satın almak için tüm havayollarında Hamilton Uçak Bileti fiyatlarını karşılaştır.

04 Aralık 2021 18:19

Hamilton’a ulaşım için sadece tek sefer vardır. Singapore Airlines hava yollarının gerçekleştirdiği bu seferin kalkış noktası İstanbul’dur. Bu sefer ise 2 aktarmalı şekilde gerçekleştirilir ve toplam yolculuğunuz yaklaşık 38 saat 30 dakika sürecektir. 

Hamilton seferi için en uygun fiyatlı online uçak biletini arıyorsanız, sitemizde sizi bekliyor!

İstediğin Bilgiye Tıklayarak Ulaşabilirsin

  1. Hamilton’a Ne Zaman Gidilir? - Hava Durumu - İklim
  2. Hamilton Hakkında
  3. Hamilton Ne Yenir?
  4. Hamilton Nerede Yenir
  5. Hamilton Gezilecek Yerler
  6. Hamilton Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları
  7. Hamilton’da Alışveriş - Ne Alınır?
  8. Hamilton'da Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler
  9. Hamilton Otel Tavsiye

Hamilton’daki Havalimanları Hakkında Bilgiler

Hamilton’a hizmet veren bir havalimanı vardır o da Hamilton Havalimanı’dır.

Hamilton Havalimanı

Hamilton Havalimanı, Yeni Zelanda’nın Waipa Bölgesi sınırları içerisinde yer alan ülkenin en önemli havalimanlarından biridir. Hamilton Havalimanı, sivil kategoride bir havalimanıdır ve ziyaretçi yoğunluğuna göre Yeni Zelanda’nın en işlek 11. Havalimanı olma özelliğindedir. Hamilton Havalimanı, Hamilton’un güneyinde yer almaktadır ve Hamilton şehir merkezine 14 kilometre uzaklıktadır. Hamilton Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım için üç farklı vasıta mevcuttur:

Havalimanı servisleri ile Hamilton Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Aerolink servisi; havalimanı ile Waikato ve Plenty Körfezi arasında bağlantıyı sağlamaktadır.

Taksi ile de Hamilton Havalimanı’ndan şehir merkezine gidebilirsiniz. Havalimanının ana girişindeki taksi durağından taksiye binebilir ve Hamilton şehrinin istediğiniz bölgesine ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

Araç kiralayarak da şehir merkezine gidebilirsiniz. Hamilton Havalimanı’nda Budget Car, Avis Car ve Hertz Car gibi araç kiralama ofisleri hizmet vermektedir.

Hamilton'da Dikkat Edilmesi Gerekenler - Önemli Bilgiler - Püf Noktalar

Hamilton, Güney Yarım Küre’de yer almaktadır bu nedenle bizde yaz mevsiminin yaşandığı aylar orada kış mevsiminin yaşandığı aylar olmaktadır ya da tam tersi şekilde. Bizde sonbahar ayları ise orada ilkbaharın yaşandığı aylar olmaktadır. Seyahat zamanınızı buna göre hazırlamalısınız! Eğer seyahat zamanınızı ayarladıysanız ucuz uçak biletinizi sitemizden alabilirsiniz.

Valencia

Gidiş tarihi seçiniz

Dönüş tarihi seçiniz