1. Anasayfa
 2. Keşfet
 3. Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları
 4. Giresun Uçak Bileti

Giresun Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları

12 Şubat 2021 23:43
 1. 454 Bar
 2. Dam Meyhane
 3. La Bonita Cafe & Pub
 4. Baraka Bar
 5. Emek Birahanesi
 6. Ellez Bar
 7. Bar 10
 8. Sezgi Türkü Evi

1. 454 Bar

Canlı müzik dinlemek için 454 Barı tercih edebilirsiniz. Sultan Selim Mahallesi'nde yer alan 454 Bar, Giresun'un genç kesiminin sıklıkla gittiği bir mekan. 454 Bar, şehir merkezinde konumlandığından otelinizden buraya kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Osman Fikret Topallı Sokak'ta hizmet veren bar, samimi ve içten işletmesi ile biliniyor. 454 Bar'a hem arkadaşlarınız, hem de ailenizle giderek eğlenebilirsiniz.

454 Bar

2. Dam Meyhane

Lezzetli mezeleri ve çeşidi bol menüsü ile Dam Meyhane'ye gelebilirsiniz. Dam Meyhane, Giresun merkezinde yer alan oldukça nezih bir mekan. Kapu Mahallesi'nin gözde eğlence mekanlarından olan Dam Meyhane, yediden yetmişe herkese hitap edebilecek, kaliteli bir mekan. Meyhaneyi Hasan Akbulut Sokak'ta bulabilirsiniz. Bu meyhanede aynı zamanda canlı müzik eğlenceleri de düzenlenmektedir.

Dam Meyhane

3. La Bonita Cafe & Pub

Giresun'da çeşitli otellerin bünyesinde yer alan barlara gidebilirsiniz. La Bonita Cafe & Pub, tercih edebileceğiniz otel barlarından birisi. La Bonita Consept Hotel & Spa içerisinde bulunan bara otel misafiri olmasanız bile giriş yapabilirsiniz. Şık iç mekan tasarımı ve ilgili personelleri ile La Bonita'yı çok seveceksiniz. İnönü Caddesi'nde bulunan bu mekana gelerek canlı müziğin keyfini çıkarabilirsiniz.

La Bonita Cafe & Pub

4. Baraka Bar

Baraka Bar, Giresun'un otantik bir ambiyansa sahip eğlence mekanlarından birisidir. Denize yakınlığı ile bilinen Baraka Bar, Sultan Selim Mahallesi'nde hizmet vermektedir. Merkezde yer alan Baraka Bar'da sıcak günlerde açık alanda oturabilir, arkadaşlarınızla koyu sohbetlere dalabilirsiniz. Mekan biraz küçük olduğundan ayak üstü eğlenceler için idealdir. Salaş bir görünümü olsa da Baraka Bar, oldukça temiz ve düzenli bir eğlence mekanı.

Baraka Bar

5. Emek Birahanesi

Merkezde değil de, ilçelerde bir eğlence mekanı arayanlar Emek Birahanesi'ni tercih edebilirler. Görele ilçesinde yer alan Emek Birahanesi, hem biraları, hem de yemek menüsü ile oldukça sevilmektedir. Küçük ve kendi halinde bir mekan olan Emek Birahanesi, mezeleri ve çerezleriyle de başarılı bir alkollü mekan. Birahane, Kumyalı Mahallesi, 1. Hal Sokak'ta yer almaktadır.

Emek Birahanesi

6. Ellez Bar

Giresun merkezinde yer alan Ellez Bar, özellikle yaz mevsiminde oldukça yoğun bir döneme girmektedir. Giresun'a yaz mevsiminde gidecekseniz, Ellez Bar'a gelmeden işletmeyi arayarak rezervasyon yaptırmalısınız. Ellez Bar'da görece geç saatlere kadar eğlenebilir, canlı müzik dinleyerek günü güzel noktalayabilirsiniz. Ellez Bar, yaz mevsiminde gece üçe kadar açık kalmakta ve misafirlerine hizmet vermektedir.

Ellez Bar

7. Bar 10

Güzel manzaralı bir mekanda eğlenmek için Bar 10'u tercih edebilirsiniz. Giresun'un merkezinde bulunan bar, çok çeşitli bir alkollü/ alkolsüz içecek menüsüne sahiptir. İçeceklerin yanı sıra başarılı sıcak ve soğuk mezeleriyle de bilinmektedir. Hacımiktat Mahallesi'nde yer alan Bar 10, yaz sezonunda gece bire kadar açık kalmaktadır. Açık alan olarak balkonu da bulunan Bar 10, Giresun'da eğlencenin değişmez adreslerinden.

Bar 10

8. Sezgi Türkü Evi

Giresun ve tabii ki Karadeniz'in türkülerini dinleyerek eğlenmek isterseniz, Sezgi Türkü Evi'ne gelebilirsiniz. Ailenizle de gelebileceğiniz nezih bir mekan olan Sezgi Türkü Evi, Kapu Mahallesi'nde yer almaktadır. Giresun'da turistlerin yoğun olarak şehre geldiği yaz aylarında Sezgi Türkü Evi de yoğunlaşmaktadır. Bu nedenle gelmeden önce rezervasyon yaparak yer bulma derdinden kurtulabilirsiniz.

Sezgi Türkü Evi

Ordu hakkında daha fazla şey keşfet!

Giresun Otelleri

Giresun Otelleri

Giresun'da konaklamak için hangi oteli tercih etmeniz gerektiğini merak ediyor olabilirsiniz. Giresun'da hem merkezde, hem de ilçelerde konaklayabileceğiniz çok sayıda otel bulunuyor. Bu otellerden size en uygun olanı seçerek gezinize başlayabilirsiniz.

berilaslaner
13 Şubat 2021 Cumartesi
Giresun Festivaller | Fuarlar | Önemli Günler

Giresun Festivaller | Fuarlar | Önemli Günler

Kültürel birikimi ile dikkat çeken Giresun'da pek çok festival düzenlenmektedir. Giresun seyahatinizi bu festivallere denk getirerek Giresun'un geleneklerini daha yakından görebilirsiniz. Giresun'un neredeyse bütün ilçelerinin kendine has festivalleri bulunmaktadır.

berilaslaner
13 Şubat 2021 Cumartesi
Giresun Gezilecek Yerler

Giresun Gezilecek Yerler

Giresun'da mutlaka görmeniz gereken çok sayıda doğal güzellik bulunuyor. Karadeniz kıyılarının incisi olan Giresun, kendisini ziyarete gele herkesi adeta büyülemekte. Kendine has doğasının yanı sıra, Giresun'da pek çok tarihi nokta da yer alıyor.

berilaslaner
13 Şubat 2021 Cumartesi
Giresun Ne Yenir?

Giresun Ne Yenir?

Bir yerin kültürünü tam olarak anlamak için oranın geleneksel yemeklerinden de tatmalısınız. Giresun geziniz sırasında Karadeniz'e ve tabii ki şehre özgü tatları denemeyi unutmayın. Giresun'da deniz mahsullerinin yanı sıra, etli yemekler ve hamur işleri de oldukça ünlü.

berilaslaner
13 Şubat 2021 Cumartesi
Giresun Nerede Yenir?

Giresun Nerede Yenir?

Giresun'un yöresel lezzetlerini tatmak için buradaki restoranlara uğramayı unutmayın. Güzel bir gastronomi turu yapmak için hangi restoranlara gideceğiniz oldukça önemlidir. Kalitesiz bir restorana giderseniz, Giresun mutfağını yanlış tanıyabilirsiniz. 'Giresun Nerede Yenir?' listesine göz atarak Giresun'daki en iyi restoranları öğrenebilirsiniz.

berilaslaner
12 Şubat 2021 Cuma
Giresun Uçak Bileti