1. Anasayfa
  2. Eskişehir Uçak Bileti

Eskişehir Uçak Bileti

Eskişehir Uçak Biletini ucuza satın almak için tüm havayollarında Eskişehir Uçak Bileti fiyatlarını karşılaştır.

04 Aralık 2021 18:20

Eskişehir’e Türkiye’nin birçok şehrinden direkt uçuşla veya bir aktarma yaparak ulaşabilirsiniz. Yurt içi ve yurt dışı uçuşları bulunan Eskişehir Havalimanı’na Türk Hava Yolları ve Pegasus hava yollarının sık uçuşu bulunmaktadır. Öğrenci şehri Eskişehir’e gitmek için hızlı bir şekilde ucuza uçak biletinizi sitemiz üzerinden alabilirsiniz.

İstediğin Bilgiye Tıklayarak Ulaşabilirsin

  1. Eskişehir’e Ne Zaman Gidilir? - Hava Durumu - İklim
  2. Eskişehir Hakkında
  3. Eskişehir Ne Yenir?
  4. Eskişehir Nerede Yenir
  5. Eskişehir Gezilecek Yerler
  6. Eskişehir Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları
  7. Eskişehir'de Alışveriş - Ne Alınır?
  8. Eskişehir'de Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler
  9. Eskişehir Otel Tavsiye

Eskişehir’deki Havalimanları Hakkında Bilgiler

Eskişehir’e ve çevresindeki bölgelere Eskişehir Hasan Polatkan Havalimanı hizmet vermektedir.

Hasan Polatkan Havalimanı

Hasan Polatkan Havalimanı, ilk olarak 1989 tarihinde Anadolu Havalimanı adıyla kurulmuştur. Sivil kategorideki bu havalimanı, Eskişehir Teknik Üniversitesi’nin kampüsünün içerisinde yer almaktadır. Hasan Polatkan Havaalanı varışlı ucuz uçak biletlerini sitemizde bulabilirsiniz. Bu havalimanının Yolcu trafiği ise çevresindeki havalimanlarına göre yoğun değildir. Hasan Polatkan Havalimanı, Tepebaşı ilçesine bağı Gazi Paşa Mahallesi üzerinde yer almaktadır. Eskişehir’in şehir merkezine ise 5 kilometre mesafede yer almaktadır. Hasan Polatkan Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım için üç vasıta mevcuttur:

Otobüs ile Hasan Polatkan Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. 4 ve 43 numaralı otobüsler şehir merkezi istikametinde gitmektedir. Otobüs ile şehir merkezine yolculuğunuz ortalama 15 dakika sürecektir.

Taksi ile zaman kaybetmeden şehir merkezine gitmeyi tercih edebilirsiniz. Taksi ile Eskişehir şehir merkezine gitmeyi tercih ederseniz ortalama 25 lira ücret ödemek durumundasınız.

Araç kiralayarak da şehir merkezine ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Bunun için online hizmetleri kullanabilir ya da havalimanının çevresinde bulunan araç kiralama ofislerini kullanabilirsiniz.

Eskişehir'de Dikkat Edilmesi Gerekenler - Önemli Bilgiler - Püf Noktalar

Eskişehir en uygun fiyatlı şehirlerden biridir, bunda önemli bir öğrenci kenti olmasının büyük etkisi vardır. Eskişehir’de çok uygun fiyata ulaşımınızı sağlayabilir, karnınızı doyurabilir ve gezebilirsiniz.

Valencia

Gidiş tarihi seçiniz

Dönüş tarihi seçiniz