1. Anasayfa
  2. Dublin Uçak Bileti

Dublin Uçak Bileti

Dublin Uçak Biletini ucuza satın almak için tüm havayollarında Dublin Uçak Bileti fiyatlarını karşılaştır.

04 Aralık 2021 18:19

Dublin’e Türkiye’den direkt uçuş bulunmamaktadır. Bir aktarma yaparak ülkemizden Dublin’e yolculuğunuzu gerçekleştirebilirsiniz. En kısa yolculuk süresi ise İstanbul-Dublin seferidir. Bu yolculuk ortalama 9 saat sürmektedir. 

İstediğin Bilgiye Tıklayarak Ulaşabilirsin

  1. Dublin’e Ne Zaman Gidilir? - Hava Durumu - İklim
  2. Dublin Hakkında
  3. Dublin Ne Yenir?
  4. Dublin Nerede Yenir
  5. Dublin Gezilecek Yerler
  6. Dublin Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları
  7. Dublin’de Alışveriş - Ne Alınır?
  8. Dublin'de Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler
  9. Dublin Otel Tavsiye

Dublin’deki Havalimanları Hakkında Bilgiler

Dublin’de bir havalimanı bulunmaktadır.

Dublin Havalimanı

Dublin Havalimanı, 1940 yılında kurulmuş sivil kategoride bir havalimanıdır. Dublin şehir merkezinin kuzey tarafında ve şehir merkezine 10 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Dublin Havalimanı, 30-40 milyon ziyaretçi aralığında Avrupa’nın en işlek havalimanlarından biridir. Şık tasarımıyla dikkat çeken bir terminale sahiptir, hatta bu havalimanının terminali bir altın madalya ile de ödüllendirilmiştir. Dublin Havalimanı’ndan Dublin’in şehir merkezine ulaşım için ise üç vasıta bulunmaktadır:

Otobüs ile Dublin Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Airlink Express adlı otobüsün 747 ve 757 nolu otobüsleri şehir merkezine gitmektedir. Bu otobüsler ile ulaşımın bedeli ortalama 6 eurodur. Aircoach adlı otobüsler ise şehrin güney bölgesine gitmektedir. Bu otobüslerden 700 numaralı otobüs, Dublin şehir merkezine gitmektedir.

Taksi ile şehir merkezine gitmeyi tercih edebilirsiniz. Taksi ile ulaşımın bedeli ortalama 25 eurodur ve yolculuğunuz trafiğe de bağlı olarak ortalama 40 dakika sürecektir.

Araç kiralayarak da şehir merkezine gidebilirsiniz. Dublin Havalimanı’nda 1 ve 2 numaralı terminallerde yer alan Avis, Budget, Hertz gibi araç kiralama ofislerinden esnek fiyata aracınızı kiralayabilirsiniz.

Havalimanından şehir merkezine nasıl gideceğinizi düşünüyor olabilirsiniz fakat Dublin’e ucuza uçak biletini nasıl bulacağınızı düşünmenize gerek yok! Sitemizde ucuz Dublin varışlı uçak biletleri sizi bekliyor!

Dublin’de Dikkat Edilmesi Gerekenler - Önemli Bilgiler - Püf Noktalar

Dublin’de geçmiş dönemde uyuşturucu kullanımı sıklaşmıştır bunun için ne kadar önlem alınsa da halen etkileri sürmektedir. Şehrin bazı bölgelerinin suç oranı ise İrlanda’nın diğer şehirlerine göre daha fazladır. Dublin’de bu bölgelere dikkat etmenizi öneririz. Dublin’in pahalı bir şehir olduğunu da bilmelisiniz.

Valencia

Gidiş tarihi seçiniz

Dönüş tarihi seçiniz