1. Anasayfa
  2. Keşfet
  3. Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları
  4. Diyarbakır Uçak Bileti

Diyarbakır Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları

28 Ocak 2021 19:34
  1. Türkü Bar
  2. Çalgıcı Bar & Cafe
  3. Kervan Şarap Evi
  4. Hayal Kahvesi

1. Türkü Bar

Türkü Bar, Diyarbakır’ın Yenişehir ilçesinde Akkoyunlu Caddesi üzerinde bulunan bir bardır. Diyarbakır yöresel müziklerini de dinleyebileceğiniz bu barı Diyarbakır’a gittiğinizde ziyaret etmenizi öneririz.

Türkü Bar

2. Çalgıcı Bar & Cafe

Çalgıcı Bar& Cafe, Yenişehir ilçesinde Cahit Sıtkı Tarancı Sokağı üzerinde bulunmaktadır. Canlı müzik hizmeti de olan bu cafe barı mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Çalgıcı Bar & Cafe

3. Kervan Şarap Evi

Kervan Şarap Evi, Diyarbakır’ın Sur ilçesine bağlı Gazi Caddesi üzerinde bulunmaktadır. Nostaljik ortamıyla dikkat çeken bu şarap evi, Diyarbakır şehrinde kaliteli şarabın merkezidir.

Kervan Şarap Evi

4. Hayal Kahvesi

Hayal Kahvesi, Diyarbakır şehrindeki konserlerin çoğunun olduğu yerdir. Hayal Kahvesi, Kayapınar ilçesine bağlı Tekel Caddesi üzerinde bulunmaktadır.

Hayal Kahvesi

Diyarbakır hakkında daha fazla şey keşfet!

Diyarbakır Gezilecek Yerler

Diyarbakır Gezilecek Yerler

Diyarbakır şehri, medeniyetler şehridir bu nedenle tarihi ve kültürel birçok önemli gezilecek yeri bulunmaktadır. Bunun yanında Diyarbakır şehrinin doğasına şahit olabileceğiniz pek çok gezilecek doğa güzelliği de bulunmaktadır. Diyarbakır şehri gezi listenize ekleyebileceğiniz yerler ise şuralardır:

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Diyarbakır Ne Yenir?

Diyarbakır Ne Yenir?

Özellikle et yemekleri Diyarbakır’da meşhurdur. Diyarbakır şehrine özgü baharatlarla harmanlanmış Diyarbakır lezzetlerini Diyarbakır’a gittiğinizde mutlaka tatmalısınız.

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Diyarbakır Uçak Bileti