1. Anasayfa
  2. Denizli Uçak Bileti

Denizli Uçak Bileti

Denizli Uçak Biletini ucuza satın almak için tüm havayollarında Denizli Uçak Bileti fiyatlarını karşılaştır.

04 Aralık 2021 18:20

Denizli’ye Türkiye’deki birçok şehirden bir aktarma yaparak ulaşabilirsiniz. İstanbul ile Denizli arasında ise direkt uçuş mevcuttur. Denizli’ye yurt dışındaki şehirlerden ise bir aktarma yaparak ulaşabilirsiniz. İstanbul ile Denizli arası uçuş süresi ise ortalama bir saattir. Denizli’ye gitmek için en hızlı ulaşım yolu olan uçakla gitmeyi tercih edebilir ve uçak biletinizi ise online olarak alabilirsiniz.

İstediğin Bilgiye Tıklayarak Ulaşabilirsin

  1. Denizli’ye Ne Zaman Gidilir? - Hava Durumu - İklim
  2. Denizli Hakkında
  3. Denizli Ne Yenir?
  4. Denizli Nerede Yenir
  5. Denizli Gezilecek Yerler
  6. Denizli Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları
  7. Denizli’de Alışveriş - Ne Alınır?
  8. Denizli'de Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler
  9. Denizli Otel Tavsiye

Denizli’deki Havalimanları Hakkında Bilgiler

Denizli’ye ve çevresindeki bölgelere Denizli Çardak Havalimanı hizmet vermektedir.

Denizli Çardak Havalimanı

Denizli Çardak Havalimanı, sivil/askeri kategoride bir havalimanıdır.1991 yılında açılmış olan bu havalimanı, Ege Bölgesi’nin en yoğun havalimanlarından biridir. Sadece 2017 yılında 690 bine yakın ziyaretçi Denizli Çardak Havalimanı’nı ziyaret etmiştir. Denizli’ye gitmek için online uçak biletinizi sitemizden hızlı bir şekilde alabilirsiniz. Denizli Çardak Havalimanı, Çardak ilçesine bağlı Cumhuriyet Mahallesi’nde yer almaktadır. Çardak ilçesine uzaklığı 5 kilometre ve Denizli şehir merkezine uzaklığı ise 63 kilometredir. Denizli Çardak Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım için üç vasıta mevcuttur:

Baytur otobüsleri ile Denizli Çardak Havalimanı’ndan şehir merkezine ve Pamukkale Karahayıt’a ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Baytur otobüsleri ile şehir merkezine yolculuğunuz ortalama 1 saat sürecektir ve bilet fiyatı ise 25 liradır. Baytur otobüsleri ile Pamukkale Karahayıt’a yolculuğunuz ortalama 1 saat 10 dakika sürecektir ve bilet fiyatı 35 liradır. 

Taksi ile de Denizli Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşımınız sağlayabilirsiniz. Terminallerin yolcu çıkış kapılarının önünde 24 saat hizmet veren taksileri bulabilirsiniz.

Kiraladığınız araç ile de şehir merkezine ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

Denizli’de Dikkat Edilmesi Gerekenler - Önemli Bilgiler - Püf Noktalar

Denizli’de gezilecek yerlerin çoğu merkezde değil ilçelerinde yer almaktadır. Bu nedenle Denizli’yi gezerken sık sık ulaşım aracı kullanırsınız.

Valencia

Gidiş tarihi seçiniz

Dönüş tarihi seçiniz