1. Anasayfa
  2. Columbus Uçak Bileti

Columbus Uçak Bileti

Columbus Uçak Biletini ucuza satın almak için tüm havayollarında Columbus Uçak Bileti fiyatlarını karşılaştır.

04 Aralık 2021 18:20

Columbus’a ülkemizden her hafta yaklaşık 100’ü aşkın sefer gerçekleştirilir. Ancak maalesef direkt uçuş bulunmamaktadır. En az bir aktarmalı seferlerden oluşan aktarmalı yolculuklarla ulaşmak mümkündür. Ülkemizden en çok sefer düzenlenen iller İstanbul başta olmak üzere İzmir ve Ankara’dır. En çok sefer düzenleyen firmalar ise Delta Air Lines, United Airlines, American Airlines, Air Canada ve Lufthansa havayolu firmalarıdır. Eğer biletinizi henüz almadıysanız seyahatinizden 50 gün önce almanızı tavsiye ederiz. Ayrıca sitemiz üzerinden online olarak uçak biletinizi almanız da mümkündür.

İstediğin Bilgiye Tıklayarak Ulaşabilirsin

  1. Columbus’a Ne Zaman Gidilir? - Hava Durumu - İklim
  2. Columbus Hakkında
  3. Columbus Ne Yenir?
  4. Columbus Nerede Yenir
  5. Columbus Gezilecek Yerler
  6. Columbus Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları
  7. Columbus'ta Alışveriş - Ne Alınır?
  8. Columbus'ta Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler
  9. Columbus Otel Tavsiye

Columbus’taki Havalimanları Hakkında Bilgiler

Columbus’ta Port Columbus Havalimanı ve Rickenbacker Havalimanı olmak üzere iki adet havalimanıyla şehre ulaşım mümkündür.

Port Columbus Havalimanı

Port Columbus Havalimanı, havalimanları arasında en sık kullanılandır. Şehir merkezine hemen hemen 12 kilometre uzaklıkta bulunan bu havalimanından şehir merkezine ulaşım da oldukça kolaydır. Port Columbus Havalimanı’ndan Columbus şehir merkezine gitmek için seçenekler şunlardır:

Araç kiralayarak hem şehirde dolaşabilir hem de havalimanından şehir merkezine rahatça ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Araç kiralamak için online araçları kullanabileceğiniz gibi havalimanında yer alan ofislerden de yararlanabilirsiniz. Bütçenize uygun araç kiraladıktan sonra şehir merkezine ulaşmak için I-670 W yolundan gideceksiniz. 15 dakikaya kadar şehir merkezine varmış olacaksınız.

Taksi alternatifini de havalimanından şehir merkezine ulaşımda kullanabilirsiniz. . Havalimanının yanındaki taksi durakları genel olarak şehir merkezine gitmektedirler. Sıkı bir pazarlıkla uygun bir fiyata sizi şehir merkezine götürmesi için ikna edebilirsiniz.

Otobüs ile gidecekseniz de 23 numaraya binip 6 durak sonra inip E Broad St & Lowell Rd durağına ilerleyin. Bu duraktan geçen 10, 7, 1 ve 2 numaralı otobüsler ile şehir merkezine oldukça uygun bir ücretle ulaşabilirsiniz.

Rickenbacker Havalimanı

Şehir merkezine 25 kilometre olan bu havalimanı da Columbus’a hizmet vermektedir. Columbus şehir merkezine uzak olduğundan, Columbus dışındaki yakın beldelere de bu havalimanı hizmet vermektedir. Rickenbacker Havalimanı’ndan Columbus şehir merkezine gitmek için aşağıdaki vasıtalardan birini kullanabilirsiniz:

Araç kiralayarak Alum Creek Dr yolundan şehir merkezine varabilirsiniz. Araç kiralamak içinse havalimanı etrafındaki araç kiralama ofislerinden birine uğrayabilirsiniz.

Taksiyle de konforlu bir şekilde bu havalimanından şehir merkezine ulaşmanız mümkün. Havalimanı çevresindeki duraklardan taksi çevirebilirsiniz.

Otobüs ile de şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Ancak 2 kilometrelik bir durağa yürüme işi mevcut. London-Groveport Rd & Alum Creek Dr’a vardıktan sonra 22 numaralı otobüse binip 36 durak sonra inerek E Livingston Ave & S Champion Ave’e yürüyün. Oradan da yine 10, 7, 1 ve 2 numaralı otobüslerle şehir merkezine ulaşabilirsiniz.

Columbus’ta Dikkat Edilmesi Gerekenler - Önemli Bilgiler - Püf Noktalar

Eğer uçak biletinizi hala almadıysanız hemen sitemiz üzerinden ucuz uçak bileti alabilirsiniz. Aynı zamanda ne kadar erken alırsanız o kadar kâr etmiş olursunuz. Columbus’ta kalacağınız otele önceden rezervasyon yaptırmanız önerilir. Hele de yaz döneminde gideceksiniz otellerde boşluk bulamayabilirsiniz.

Valencia

Gidiş tarihi seçiniz

Dönüş tarihi seçiniz