1. Anasayfa
  2. Keşfet
  3. Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları
  4. Brüksel Uçak Bileti

Brüksel Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları

28 Ocak 2021 19:34
  1. YOU
  2. Le Nostalgia
  3. Bazaar
  4. A La Mort Subite

1. YOU

YOU, gitmek için çok önceden rezervasyon yaptırmanız gereken bu gece kulübü ünlü DJ performansları ile dikkat çeker. Hem yerli halkın hem de turistlerin başlıca tercihlerinden olan bu kulüp eğlenmek ve ışıklar arasında çılgınlar gibi dans etmek için ideal bir mekan.

YOU

2. Le Nostalgia

Le Nostalgia, hareketli fakat geçmiş zamanları anımsayarak bir gece geçirmek istiyorsanız tercihiniz kesinlikle burası olmalı. 70/80/90 lı yılların müziklerine yer verilen bu mekanda sunumlarda geçmişi anımsatır ve müşteri memnuniyetinin hakim olduğu bu mekan sizi hem eğlendirecek hem de bir zaman makinesi görevi üstlenecek.

Le Nostalgia

3. Bazaar

Bazaar, sakin bir gece geçirmek ve lezzetli içecekler tüketmek için ideal olan bu mekan hem yerli halkın hem turistlerin uğrak noktası. Brüksel’in yoğun temposundan sıyrılmanın mümkün olduğu bu mekan uzun zamandır şehre hizmet etmektedir.

Bazaar

4. A La Mort Subite

A La Mort Subite, tarihi bir binanın içinde bulunan bu bar, loş ışıkları ve içecek yanında verilen mezeleri ile ünlüdür. Masa düzeni ve temizliği ile öne çıkan bu mekan konumu dolayısıyla da oldukça fazla müşteri çekmektedir. Belçika çikolatalarının en güzellerini bu mekanda yiyebiliriniz.

A La Mort Subite

Brüksel hakkında daha fazla şey keşfet!

Brüksel Otel Tavsiye

Brüksel Otel Tavsiye

Brüksel’de özellikle şehir meydanında konaklamak için birçok otel bulabilirsiniz. Sizin için en ideal konaklama noktalarını sıraladık;

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Brüksel'de Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

Brüksel'de Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Brüksel Gezilecek Yerler

Brüksel Gezilecek Yerler

Brüksel sokaklarında özgürce dolaştığınızı hayal ettiğinizi, Belçika atmosferinin büyüleyiciliğine kendinizi bırakmak istediğinizi duyar gibiyim. Öyleyse ucuza uçak biletinizi sitemizden alarak hemen yola koyulun. Elbette gidince nereleri göreceğiz bir bakalım;

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Brüksel Uçak Bileti