1. Anasayfa
 2. Keşfet
 3. Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları
 4. Batman Uçak Bileti

Batman Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları

28 Ocak 2021 19:35
 1. Antik Türkü Evi
 2. Hasan Paşa Nargile ve Kahve Evi
 3. Saray Nargile Kafe
 4. Livaa Nargile Kafe
 5. Batman Türkü Cafe
 6. Cümbüş Türkü Evi
 7. Batman VIP Cafe & Nargile
 8. Şen Pub

1. Antik Türkü Evi

Batman gece hayatında genellikle türkü evlerinin bulunduğunu göreceksiniz. Antik Türkü Evi ise bu türkü evleri arasında en popüler olanlardan birisidir. Hem yerel halk, hem de turistler tarafından sevilen Antik Türkü Evi'nde birbirinden yetenekli sanatçıları dinleyebilir ve ailenizle, dostlarınızla keyifli saatler geçirebilirsiniz. Antik Türkü Evi, Öğretmenler Evi Sokağı üzerinde yer almaktadır.

Antik Türkü Evi

2. Hasan Paşa Nargile ve Kahve Evi

Hasan Paşa Nargile ve Kahve Evi, nargile içmek için tercih edilebilecek mekanlar arasındadır. Nargile kafe özelliğinin yanında lezzetli kahveleri ve yiyecekleriyle de bilinen Hasan Paşa Nargile ve Kahve Evi, Çabuk Sokak üzerinde yer alan mekanıyla misafirlerini ağırlamaktadır. Kaliteli ve hızlı servisinin yanında ilgili, güler yüzlü garsonları bulunan Hasan Paşa Nargile'yi şiddetle öneriyoruz.

Hasan Paşa Nargile ve Kahve Evi

3. Saray Nargile Kafe

Gap Mahallesi'nde bulunan Saray Nargile Kafe, hem Batman halkı hem de buraya ziyarete gelenler tarafından seviliyor ve tavsiye ediliyor. Nargilenin yanında güzel bir kahve içmek ve koyu sohbetlere dalmak isterseniz kalabalık gruplar halinde buraya gelebilir, Saray Nargile Kafe'de günü tamamlayabilirsiniz. Oldukça samimi bir işletmeye sahip olan bu nargile kafeyi Batman'dan ayrıldıktan sonra bile hatırlayacaksınız.

Saray Nargile Kafe

4. Livaa Nargile Kafe

Batman nargile evleri arasında en sevilenlerden biri olan Livaa Nargile Kafe'yi size önerebiliriz. Gap Mahallesi, Kafeler Caddesi olarak bilinen cadde üzerinde yer alan Livaa Nargile Kafe, geniş ve ferah ortamıyla size arkadaşlarınızla eğlenme fırsatı sunuyor. Yüzde yüz müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlayan işletmesi ve dört mevsim hizmet veren mekanı ile Livaa Nargile Kafe, nargile haricinde kahvaltısıyla da ünlü.

Livaa Nargile Kafe

5. Batman Türkü Cafe

Batman'da canlı müzik dinleyebileceğiniz kaliteli bir mekan arıyorsanız Batman Türkü Cafe'yi önerebiliriz. Batman yöresinden ve genel olarak Güneydoğu Anadolu ve Doğu Anadolu'dan türkülerin söylendiği Batman Türkü Cafe, birbirinden yetenekli sanatçılara ev sahipliği yapıyor. Batman merkezinde yer alan kafe kolay ulaşım imkanı olmasıyla da öne çıkıyor. Batman halkıyla da çeşitli sohbetler edebileceğiniz bu türkü kafeyi es geçmemelisiniz.

Batman Türkü Cafe

6. Cümbüş Türkü Evi

Otantik yapısıyla Cümbüş Türkü Evi, sizi Batman kültürünün derinliklerine doğru bir yolculuğa çıkartıyor. En güzel halk türkülerinin söylendiği Cümbüş Türkü Evi iki katlı ve oldukça geniş mekanıyla kabalık gruplar için de uygun bir türkü bar. Hızlı servisi ve güler yüzlü garsonlarıyla özellikle gençlerin buluşmak ve eğlenmek için tercih ettiği bir mekandır.

Cümbüş Türkü Evi

7. Batman VIP Cafe & Nargile

Batman'nın ünlü nargile kafelerinden birisi de Batman VIP Cafe & Nargile'dir. Batman şehir merkezinde hizmet veren VIP Cafe & Nargile Gap Mahallesi'nde 2502 Sokak üstünde yer alır. Kafeyi daha rahat bulabilmek için Şenses Kırtasiye'yi gördükten sonra kırtasiyenin arka sokağına geçebilirsiniz. Geniş alanı ve otantik yapısıyla hizmet veren mekanda açık hava bahçesi de bulunmaktadır.

Batman VIP Cafe & Nargile

8. Şen Pub

Mhatma Ghandi Bulvarı, Kültür Mahallesi'nde yer alan Şen Pub alkollü ve alkolsüz içecekleri için tercih edilebilir. Genellikle Batman'ın genç nüfusunun gittiği Şen Pub'da pek çok turistin de bulunduğunu görebilirsiniz. Aynı zamanda lezzetli yiyecekleriyle ünlü olan Şeb Pub'da arkadaşlarınızla eğlenebilir ve günü burada noktalayabilirsiniz. Batman merkez kesiminde yer almasıyla pek çok yere yakın olan bu bara rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Şen Pub

Batman hakkında daha fazla şey keşfet!

Batman Nerede Yenir

Batman Nerede Yenir

Batman'ın birbirinden lezzetli yöresel yemeklerini tadabileceğiniz çok sayıda restoran bulunuyor. Hem yerel Güneydoğu Anadolu mutfağını, hem de Türk ve Dünya mutfaklarından en güzel yiyecekleri misafirlerine sanan pek çok restoranı veya kafeyi Batman'da bulabilirsiniz.

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Batman Otel Tavsiye

Batman Otel Tavsiye

Batman gezinizi tamamlamak için günübirlik bir seyahat yeterli olmayacaktır. En azından bir gece konaklamanız gerekeceği için kendinizi evinizde hissedeceğiniz ve rahat edeceğiniz, gezilecek yerlere kolay ulaşım imkanı olan bir otelde kalmanız önemlidir. Batman'da merkezde veya merkeze yakın pek çok otel bulunmaktadır. Bununla beraber bir gece de turistik ilçelerden birinde kalmayı seçerek Batman'ın tarihi ilçelerini gezebilirsiniz.

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Batman'da Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

Batman'da Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

Batman'da katılmak isteyebileceğiniz bazı fuarlar, festivaller ve önemli gün kutlamaları bulunuyor. Batman gezinizi bu tarihlerde planlayarak istediğiniz fesitvale veya fuara katılabilir ve Batman kültürünü, halkını daha yakından tanıma fırsatı bulabilirsiniz.

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Batman Gezilecek Yerler

Batman Gezilecek Yerler

Tarihi ve kültürel birikimi ile öne çıkan şehirlerimizden olan Batman'da görmeniz gereken pek çok nokta bulunuyor. Güneydoğu Anadolu kültürünün bir yansıması olan bu noktaları kaçırmamanız için sizlere kapsamlı bir Batman gezilecek yerler listesi hazırladık.

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Batman Ne Yenir?

Batman Ne Yenir?

Güneydoğu Anadolu ve Doğu Anadolu mutfağını etkisi altına alan et, Batman mutfağının da baş rolündedir. Neredeyse bütün ana yemeklerinin içinde et bulunan Batman'ın pek çok meşhur ve kendine özgü lezzeti bulunuyor. Et yanında hamur ve terayağı da Batman mutfağında sıklıkla göreceğiniz diğer malzemelerdir.

Pek çok kişi tarafından oldukça zengin ve lezzetli bir mutfak olduğu belirtilen Batman mutfağının kendine özgü yiyecek ve içeceklerini yerinde tadarak son kararı verebilirsiniz. Sizler için Batman'da kaçırmamanız gereken yöresel yemekler hakkında kapsamlı bir liste hazırladık.

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Batman Uçak Bileti