1. Anasayfa
  2. Keşfet
  3. Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları
  4. Atina Uçak Bileti

Atina Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları

28 Ocak 2021 19:34
  1. Lohan Athens Nightclub
  2. ART Club
  3. 360 Cocktail Bar
  4. The 7 Jokers Coffee & Cocktail Bar

1. Lohan Athens Nightclub

Lohan Athens Nightclub, Atina’da gece kulübü denilince akla ilk gelen yerdir. Bu gece kulübüne daha içine girmeden hayran kalacaksınız. Girişinde aslan ve aslana binmiş ve elinde meşale tutan bir insan heykeli vardır. Kulübün içi ise özenle tasarlanmış, dans etmek için özel alanlar ayrılmıştır. Dans alanında sahne alan birçok dansçının gösterisini izleyebilirsiniz.

Lohan Athens Nightclub

2. ART Club

ART Club, Atina’da yeni açılmış bir gece kulübüdür. Mekan olarak küçüktür ve bu özelliği ART Club’ı daha samimi bir ortam haline getirmiştir. Özellikle arkadaşlarınızla birlikte olmak ve daha az kalabalık bir yerde eğlenmek istiyorsanız bu gece kulübünü tercih edebilirsiniz.

ART Club

3. 360 Cocktail Bar

360 Cocktail Bar, Atina Akropolisi’ne yakın olan işlek bir meydan üzerinde yer almaktadır. Atina geziniz sırasında sıcaktan bunaldığınızda 360 Cocktail Bar’a kaçıp soğuk kokteyllerinden içebilirsiniz. Üstelik oldukça ucuza!

360 Cocktail Bar

4. The 7 Jokers Coffee & Cocktail Bar

The 7 Jokers Coffee & Cocktail Bar, özellikle Atina’ya gelen ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gören bir bardır. Bu bara bu kadar yoğun ilgi gösterilmesini sebebi iç mekan tasarımıdır. Nostaljik ve çağdaş tasarımları birlikte bulabileceğiniz bu nezih bara siz de bayılacaksınız.

The 7 Jokers Coffee & Cocktail Bar

Atina hakkında daha fazla şey keşfet!

Atina'da Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

Atina'da Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Atina Gezilecek Yerler

Atina Gezilecek Yerler

Bu seneki tatilinizi komşu ülke Yunanistan’ın başkentinde değerlendirmek istiyor fakat Atina varışlı uçak biletini gereksiz pahalı bir şekilde almak istemiyorsanız, uçak biletinizi sitemizden almayı tercih ederek en ucuza Atina uçak biletini satın alabilirsiniz. Atina’da görmenizi ısrarla tavsiye ettiğimiz yerler ise şuralardır:

berilaslaner
28 Ocak 2021 Perşembe
Atina Uçak Bileti