1. Anasayfa
 2. Keşfet
 3. Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları
 4. Almatı Uçak Bileti

Almatı Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları

14 Mart 2021 16:38
 1. FreeRider Pub House
 2. Soho Almaty Club
 3. Pivzavod
 4. Bochonok
 5. Sunset Efes Beer Garden
 6. Grecheskaya Tavern
 7. Via Del Mondo
 8. Chi-Maek Bar Almaty
 9. Prosecco Bar
 10. Galeria Vin
 11. Time Out
 12. Chito Grito
 13. McCartea
 14. Vzletnaya
 15. Zhest

1. FreeRider Pub House

FreeRider Pub House, Gagarina'da yer alan kaliteli bir bar. Oldukça şık dizayn edilmiş iç mekanı, size İngiliz bar kültürüne dair otantik bir deneyim sunuyor. Güler yüzlü ve arkadaş canlısı personeliyle FreeRider Pub House'ı çok seveceksiniz.

FreeRider Pub House

2. Soho Almaty Club

Soho Almaty Club, Kazybek 65 konumunda bulunan harika bir mekan. Burada hem yemek yiyebilir, hem de akşamları içkilerinizi yudumlayabilirsiniz. Canlı müzik aktivitesi de olan Soho Almaty Club, güzel atmosferiyle sizi kendisine çekecek.

Soho Almaty Club

3. Pivzavod

Zhambyl Caddesi'nde yer alan Pivzavod, el yapımı bira içmek için doğru yer. Almatı'nın en kaliteli biralarını bulabileceğiniz Pivzavod, küçük, fakat konforlu bir mekan. Burada bira haricinde deniz mahsullerinden ve çeşitli aperatiflerden de atıştırabilirsiniz.

Pivzavod

4. Bochonok

Bochonok, Zhandosova'da yer alan ve çok sevilen bir bar. Bochonok, makul fiyatlı Kazakistan biralarının bulunabileceği hoş bir mekan. Kimi zaman çok kalabalık olsa da, sakin zamanlarında sohbet etmek için ideal noktalardan birisi olabilir. Burada çeşitli ligleri takip etmeniz de mümkün.

Bochonok

5. Sunset Efes Beer Garden

Sunset Efes Beer Garden, Intercontinental Otel'in içinde yer alıyor. Dışarıdan da müşteri kabul eden bar, bir otele göre uygun fiyatlara sahip. Hızlı servisi ve lezzetli atıştırmalıklarıyla da öne çıkan Sunset Efes Beer Garden, Almatı'nın en kaliteli barlarından.

Sunset Efes Beer Garden

6. Grecheskaya Tavern

Grecheskaya Tavern, Kabdolova Caddesi'nde bulunuyor. Çeşitli şovların düzenlendiği Grecheskaya Tavern, Almatı'da bir taverna deneyimi yaşamak için en ideal mekan. Yunan biblolarıyla dekore edilmiş tavernanın oldukça sıcak, sevecen bir havası var.

Grecheskaya Tavern

7. Via Del Mondo

Bogenbay Batryra 136 noktasında yer alan Via Del Mondo, güzel içkilerinin yanı sıra harika yemeklere de sahip. Güzel bir şarap koleksiyonu olan Via Del Mondo, birbirinden kaliteli şarapları misafirlerine sunuyor.

Via Del Mondo

8. Chi-Maek Bar Almaty

Chi-Maek Bar Almaty, bira içmek isteyenler için mükemmel bir mekan. 171 Zheltoksan Abay konumunda yer alan Chi-Maek Bar, tavuklarıyla da öne çıkıyor. Burada lezzetli bir tavuk yemeğinin yanında bira içmek iyi bir fikir olabilir.

Chi-Maek Bar Almaty

9. Prosecco Bar

Prosecco Bar, İtalyan bar konseptine sahip kaliteli bir mekan. Burada sadece içki değil, çeşitli İtalyan yemeklerini de tadabilirsiniz. Abylai Khana üzerinde yer alan Prosecco Bar, eğlenceli, neşeli ortamıyla çok seviliyor.

Prosecco Bar

10. Galeria Vin

Galeria Vin, Almatı'da tercih edebileceğiniz şarap barlarından birisi. Hepsi de harika lezzete sahip şarapları tatmak için Kabanbay Batyra, 89 noktasına gelebilirsiniz. Burada şarap haricinde viski de deneyebilirsiniz. Galeria Vin'de Perşembe günleri şarap ve viski tadımı yapılmaktadır.

Galeria Vin

11. Time Out

Al-Farabi üzerinde yer alan Time Out, kaliteli servisiyle dikkat çekiyor. Hızlı ve kibar personelleri, size Time Out'u kendi başına bile sevdirebilir. Barın harika mangal lezzetleri ve yanında içebileceğiniz soğuk biralar mükemmel bir uyum yakalıyor.

Time Out

12. Chito Grito

Chito Grito, Doğu Avrupa'nın en güzel şaraplarını Almatı'ya getiriyor. Sevimi, sarı bir binada hizmet veren Chito Grito, Rozybakiyeva Caddesi'nde yer alıyor. Burada Doğu Avrupa ve özellikle Gürcistan yemeklerini de deneyebilirsiniz.

Chito Grito

13. McCartea

McCartea, Kunayeva'da yer alan ve bölgenin dikkat çeken barlarından. Burada sabahları yemek yiyebilir veya akşamları eğlence için gelebilirsiniz. Gece yarısına kadar açık kalan McCartea, sabahları da öğlen 12'de açılıyor.

McCartea

14. Vzletnaya

Vzletnaya, Almatı'da gidebileceğiniz kaliteli, nezih bir gece kulübü. Cana yakın, güler yüzlü işletmesi ile Vzletnaya'da hiç yabancılık çekmeyeceksiniz. Genellikle elektronik müziğin çalındığı mekanda yetenekli DJ'ler sahne alıyor. Kulübe giriş yaklaşık 2 bin Kazakistan Tengesidir.

Vzletnaya

15. Zhest

Rozybakiev Caddesi'nde yer alan Zhest, Almatı'da deneyebileceğiniz bir diğer gece kulübü. Eğlencenin asla bitmediği Zhest, zaman zaman çeşitli grupların konserlerine de ev sahipliği yapıyor. Genellikle metal müziklerin çalındığı Zhest'te farklı tarzları da dinlemek mümkün.

Zhest

Almaata hakkında daha fazla şey keşfet!

Almatı Otel Tavsiye

Almatı Otel Tavsiye

Geziniz sırasında nerede konaklayacağınız önemli bir konudur. Almatı, otelcilikte de gelişmiş bir şehir olarak öne çıkıyor. Burada misafirperver otellerde konaklayabilir, Almatı'nın keyfini en konforlu otellerde çıkarabilirsiniz. Burada her bütçeye uygun konaklama imkanı bulunuyor.

berilaslaner
14 Mart 2021 Pazar
Almatı Gezilecek Yerler

Almatı Gezilecek Yerler

Kazakistan'ın güney kesimlerinde yer alan Almatı'da gezebileceğiniz pek çok nokta var. Burası, özellikle sanat, kültür ve tarihi açıdan zengin bir kenttir. Bu nedenle Almatı'da gezilecek yerler genellikle şehir içinde, mimari yapılardan, müzelerden ve anıtlardan oluşmaktadır.

berilaslaner
14 Mart 2021 Pazar
Almatı Festivaller | Fuarlar | Önemli Günler

Almatı Festivaller | Fuarlar | Önemli Günler

Geziye çıkacağınız tarihe karar veremiyorsanız, etkinlik takvimi size yardımcı olabilir. Almatı gezinizi ilginizi çeken festival ya da fuarların düzenleneceği tarihte gerçekleştirebilirsiniz. Bu şekilde Almatı ve Kazak kültürünü de daha yakından görebilirsiniz.

berilaslaner
14 Mart 2021 Pazar
Almatı Nerede Yenir

Almatı Nerede Yenir

Bölgenin yöresel yemeklerini yerinde yemek için bazı restoran alternatifleri bulunuyor. Almatı'da sadece Kazak mutfağı değil, dünya mutfaklarına ait yemekleri de yiyebilirsiniz. Burada çok çeşitli restoran, lokanta ve kafe alternatifleri bulunuyor.

berilaslaner
14 Mart 2021 Pazar
Almatı Ne Yenir?

Almatı Ne Yenir?

Bir şehrin, ülkenin kültürünü tanımanın en güzel yolu, yöresel yemeklerden tatmaktır. Almatı'nın ve Kazakistan'ın oldukça zengin bir mutfağı bulunuyor. Bu mutfağı yerinde tatmak, size Kazak kültürü hakkında pek çok bilgi verebilir.

berilaslaner
14 Mart 2021 Pazar
Almatı Uçak Bileti