1. Anasayfa
  2. Keşfet
  3. Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları
  4. Paris Uçak Bileti

Paris Gece Hayatı | Barlar | Eğlence Mekanları

04 Aralık 2021 18:20
  1. Mix Club
  2. Lido
  3. Cafe de Paris V

1. Mix Club

Mix Club, Paris’te konser mekanı görevi gören bir gece kulübüdür. Oldukça büyük olması ve konserlerin verilebileceği büyük bir sahne alanının olması avantajları sayesinde Mix Club’ta yıl içerisinde birçok konser gerçekleştirilmektedir. Siz de bu konserlerden birine katılmak ve Mix Club’ta sabahın ilk ışıklarına kadar doyasıya eğlenmek isterseniz Paris uçak biletinizi sitemizden alabilirsiniz.

Mix Club

2. Lido

Lido, size sanatın içerisinde olmayı sunan bir kulüptür. Alkol alınabilen bir ortama sahip olan Lido, gece kulübü tarzından farklı olarak daha çok bir tiyatro kulübüdür. Sanatseverlerin ve özellikle fazla gürültüden uzak eğlence tarzıyla vakit geçirmek isteyenlerin uğrak noktası Lido’dur. Burada tiyatro dışında çeşitli dans şölenlerini de izleyebilirsiniz.

Lido

3. Cafe de Paris V

Cafe de Paris V, sizi sanatla buluşturacak olan bir diğer alkollü mekandır. Piyano bar olarak geçen bu barda içeceğinizi yudumlarken kaliteli müziğin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Sanatın şehri Paris’e kadar gitmişken sanatla eğlenmek isterseniz Cafe de Paris V adlı bara gitmenizi ısrarla tavsiye ederiz.

Cafe de Paris V

Daha Fazlasını Keşfet!

Paris Nerede Yenir

Paris Nerede Yenir

Paris’te ne yiyeceğinize karar verdiniz mi? O zaman sıra geldi Paris’te bu lezzetleri nerede tadacağınıza! Paris’te gittiğinizde uğramanızı tavsiye ettiğimiz restoranlar ise şuralardır:

berilaslaner
4 Aralık 2021 Cumartesi
Paris Otel Tavsiye

Paris Otel Tavsiye

Seyahatinizi planladığınız tarihler için gidiş dönüş Paris uçak biletiniz hazırsa sıra geldi Paris’e gittiğinizde nerede konaklayacağınıza! Paris’teki onlarca otel içerisinden sizin için seçtiğimiz Paris otelleri şunlardır:

berilaslaner
4 Aralık 2021 Cumartesi
Paris'teki Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

Paris'teki Festivaller - Fuarlar - Önemli Günler

berilaslaner
4 Aralık 2021 Cumartesi
Paris’te Alışveriş - Ne Alınır?

Paris’te Alışveriş - Ne Alınır?

Paris’te alışveriş yapmak isterseniz; Champs Elysees Caddesi’ne ve Boulevard Haussman bölgesine gidebilirsiniz. Paris’ten dönmeden önce sevdikleriniz için elma şarabı başta olmak üzere Fransız şaraplarından ve çeşitli parfümlerden almayı unutmayın!

berilaslaner
4 Aralık 2021 Cumartesi
Paris Gezilecek Yerler

Paris Gezilecek Yerler

Aşkın, canlılığın ve kültürün şehri Paris’e gitmek için ucuz online uçak bileti mi arıyorsunuz? O halde doğru yerdesiniz. Sitemizden Paris varışlı online uçak biletlerini en ucuz fiyatıyla temin edebilirsiniz. Paris’e gittiğinizde gezip görmenizi ısrarla tavsiye ettiğimiz yerler ise şuralardır:

berilaslaner
4 Aralık 2021 Cumartesi
Paris Ne Yenir?

Paris Ne Yenir?

Paris, Avrupa ve özellikle Fransız yemek kültürü konusunda önde gelen bir şehirdir. Tam da Fransa’nın başkentinde Fransız mutfağına özgü eşsiz lezzetleri tatmak istemez misiniz? O halde Paris varışlı online uçak biletinizi sitemizden fazla zamanınızı kaybetmeden hemen alın ve Fransız mutfağını yakından tanıyın! Paris’in adeta bir temsilcisi olduğu o meşhur lezzetler ise şunlardır:

berilaslaner
4 Aralık 2021 Cumartesi
Paris’e Ne Zaman Gidilir? - Hava Durumu - İklim

Paris’e Ne Zaman Gidilir? - Hava Durumu - İklim

Paris’te yalnızca şu iklim tipinin özellikleri görülüyor diyemeyiz. Çünkü Paris’te iki farklı iklim tipinin de etkileri görülmektedir. Bunlardan birincisi okyanussal iklim, diğeri ise kırsal iklimdir. Paris etkisi altında olduğu bu iklim özelliklerine göre, Paris’in en sıcak olduğu ay temmuz ayıdır. Bu ayda sıcaklık ortalaması 25 derecedir. En az yağış da yine sıcaklığın fazla olduğu bu aydadır. Kış ayları ise Paris’te fazla soğuk geçmemektedir. Paris’in en serin olduğu ay diyebileceğimiz ocak ayında aylık sıcaklık ortalaması 6 derecedir. Paris’te en fazla yağış ise kış ve ilkbahar aylarında gözlenmektedir.

Paris’e gitmek için en ideal zaman hangi mevsimler diye sorarsanız, cevabımız yaz ve sonbahar ayları olacaktır. Bu aylarda en ucuza Paris uçak biletini nereden alabilirim diye sorarsanız, cevabımız sitemize bakmanız olacaktır.

berilaslaner
4 Aralık 2021 Cumartesi
Paris Hakkında

Paris Hakkında

Avrupa kıtasının gözde ülkelerinden biri olan Fransa’nın başkenti olma özelliğindeki Paris şehri, Dünya mirası listesinde yer alan ihtişamlı ve köklü bir şehirdir. Daha çok romantik bir şehir olarak bilinen Paris’e Aşk Şehri, Işık Şehri ve Romantik Şehir takma adları verilmektedir. Birçok özelliğiyle öne çıkan Paris, öncelikle önemli bir moda ve sanat kentidir. Fransa politikasının kalbinin attığı yer de yine başkent Paris’tir. Romantik şehir Paris’in başkent olmasına rağmen fazla kalabalık bir şehir olmadığını belirtmeliyiz. Şehrin 2020 nüfus sayımına göre nüfusu 2 milyon 148 bin civarındadır. Paris’in tıklım tıklım olmasının sebebi şehre gelen turist yoğunluğudur. Öyle ki Paris, dünya çapında en çok turisti ağırlayan şehir olma özelliğindedir. Paris’in denize kıyısı bulunmamaktadır. Fakat şehrin ortasından geçen Sen Nehri, şehrin manzarasını daha da eşsiz bir hale getirmektedir. 

Aşkın ve romantizmin şehri Paris’e seyahat etmek istiyorsanız, daha fazla vakit kaybetmeden online uçak biletinizi sitemizden hemen alın!

berilaslaner
4 Aralık 2021 Cumartesi
Paris Uçak Bileti

Gidiş tarihi seçiniz

Dönüş tarihi seçiniz