1. Anasayfa
  2. Keşfet
  3. Batum Uçak Bileti
  4. Batum'da Nerede Kalınır? - Konaklanması Tavsiye Edilen Bölgeler

Batum'da Nerede Kalınır? - Konaklanması Tavsiye Edilen Bölgeler

4 Eylül 2020 Cuma
  1. Hotel Amber
  2. Daire Rooms 17
  3. Hilton Batumi
  4. Piazza Inn

1. Hotel Amber

Ali ve Nino heykellerine yakın sayılabilecek konumda olan otel güzel odalara ve bir bahçeye sahiptir. Bunun dışında ücretsiz Wi-Fi hizmeti, oda servisi hizmeti, ücretsiz otopark gibi hizmetler sunmaktadır.

Hotel Amber

2. Daire Rooms 17

Şahane bir görünüşe sahip olan otelin odaları küçücüktür ancak işlevseldir. Ağaçların arasında kalan ve merkeze yakın olan otel, Batum içerisinde en popüler olan otellerden birisidir. Her odasında klima olan otelin ücretsiz Wi-Fi hizmeti de mevcuttur. Evcil hayvanınızı da sizinle beraber kabul eden Batum içerisindeki en güzel ve normal fiyatlı otellerdendir.

Daire Rooms 17

3. Hilton Batumi

Batum merkezde yer alan, Karadeniz’i rahatlıkla görebileceğiniz bir konuma sahip olan otellerden biridir. Fiyat olarak ortalamadan yüksek olsa da vereceği konfor yeterlidir. Ünlü Hilton otellerinin Batum kolu olan otel, yüzme havuzuna ve çok uzun saatler açık olan bara sahiptir. Aynı zamanda ücretsiz Wi-Fi hizmeti ve havaalanı servisi de mevcuttur.

Hilton Batumi

4. Piazza Inn

Avrupa, özellikle de İtalyan mimarisiyle yükselmiş olan otel, en yüksek puanlı otellerdendir. Genel olarak çift seyahatleri için uygundur. 24 saat açık resepsiyon ve havaalanı servisi gibi hizmetleri vardır. Karnınızı doyurabileceğiniz ve oldukça kaliteli yemekler çıkaran bir restoran ve bir de bara sahiptir. Odalarda ücretsiz kullanabileceğiniz Wi-Fi bağlantınız vardır.

Piazza Inn
Valencia